reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Pati jak golf 4 jest pyrtkiem to czym ja jezdze?? totalnym szrotem!!:-D:szok:
Ale juz nie dlugo...i moj golfik idzie w zapomnienie a przesiade sie (wedlug Ciebie) w karawan ;-)
Ja to sie ciesze,ze w ogole mam jakiekolwiek auto pod dupa..na bujanie sie tutaj tylko po zakupy nie potrzebuje zadnej bryki,no ale musimy kupic cos wiekszego,rodzinnego i w ogole...z mysla o podrozach do PL..chociaz moj golfik nie jedna taka przezyl,ale teraz to i wozek trzeba wiezc i wszystko inne,jest za maly a po drugie byl kupiony tylko po to bym sie w jazde wprawila...no wiec sie wprawiam:dry:juz 3 lata.
 
eeee a ja jezdze golfem 4 i nie chce zamienic:-D:-D
W sumie myslimy o BMW X3 ale ja jakos nie bardzo chce moje autko zamienic uwielbiam je a poaz tym jest ekonomiczne bo jak zatankuje to nawet przy jezdzie 140km/h dojade do Wroclawia czyli 900km:tak: ale ze noga ciezka czasami...:zawstydzona/y::-p:-Dnie starcza do Wroclawia:-D:-D:-D


Wieczor milutki kolacja z winkiem maz pod prysznicem i zaraz ja wskakuje:tak::tak: wiec Dobranoc:-)
 
Dzien dobry babince moje :))))

Ja tu nie chcialam nikogo urazic z tymi pyrtkami...tylko nie chcielismy dla mnie czegos co ma juz 150tysiecy na liczniku...a znowu zeby miec 20-30 tysiecy tylko przebiegu to trzeba troche kasy polozyc... no i tez nie chcialabym nic takiego ze jak przyjdzie co do czego zeby silinka pod zebrami nie miec...bo nie ukrywajmy ale takie male samochody sa niebezpieczne...
A co do X3-masakra jak dla mnie... najgorszy z BMW... tak samo to X1 teraz co wyszlo... wogole jak widze te jeszcze najtansze wersje z plastikmi na nadkolach to az mnie to boli :-D:-D

No ale moje kochanie takie dobre dla mnie ze dzis i mi mloda zawiozl i mnie do pracy :-) i powiedzialam ze ja nawet narazie pegauta moge miec takiego np.206 (chyba?) z reszta auto zawsze mozna zmienic... no a ze my planujemy remonty...itd... mieslismy juz i urlop Adam w Miami,ja 10 dni poslka.teraz Kreta, byly dwa weekendy na wypasie nad morzem w polsce wiec tez roche kasy poszlo...coz nie bede ukrywac ze praktycznie bym mogla miec taka Bmw 1... czlowiek pojechal zobaczyl i kasa przecleciala...a taki samochod by zostal :-D

Dobra rozpisalam sie :-D

Dzis obiadu nie bylo...zjedlismy z A na szybkiego bylo co...mloda nie chciala nic bo jadla w Kita... Mlodej oczko juz o niebo lepiej i do lekarza wcale nie poszlysmy..rano Adam jak zawozil mloda spytal pan co robic...ale one mowily ze na zakazenie to nie wyglada..We trzy je obejzaly... wiec stwierdzilam ze jakby co po przedszkolu z nia pojde...ale jak przyjechalam po nia to oczko juz praktycznie zdrowe :-) piekna dzis pogoda ale ja musze dalej smigac z praca...mam 4 pelne foldery zdjec ...wiec jest co robic...a w kazdym po ok.2-3 tysiecy zdjec.... ide sobie kawke zrobic i smigam :-) do pozniej :-)

Anka jak tam noc minela? ;) pelna wrazen ? ;))))
Ja musze cos milego dla Adama wymyslec bo niebawem ma urodziny...w sumie za 3 tygodnie...
 
Pati 12 ma twoj urodziny?? moj 10 :-) i tez mysle co mu kupic:confused:

A w moja klusie dzisiaj nie wiem co wstapilo...od rana spala tylko raz na spacerze i to ''az'' pol godziny... w lozeczku urzeduje juz ponad pol godziny i spac nie chce :eek: ja rozumiem,ze juz dwie drzemki ida w zapomnienie i przerzuca sie na jedna..no ale pol godzinna drzemka w ciagu dnia to chyba za malo jednak:shocked2:
Ja kupilam sobie dzisiaj buty,mustanga sliczne kozaki,zakochalam sie od pierwszego spojrzenia i wlozenia no i po prostu musialam je miec:-pu mnie to zachowanie dosyc dziwne,rzadko tak reaguje:-D

Zapomnialam dodac,ze mloda ma biegunke i 37,5 goraczki bo wlasnie mierzylam...chyba na zeby,co? znowu przez biegunke odparzy sobie tylek i tyle...o raanyyyy :/
 
Ostatnia edycja:
Jolka pochwal sie butami :-)

co do biegunki moze byc na zeby...ale moze byc 3-dniowka...itp... oby szybko przeszlo... no a co do drzemek to moja tez szybko sie przestawila na jedna i spala max 45min... jak spala godzine to byl cud normalnie... :-) Widzisz jedno dziecko takie drgie inne bo znam takie co po 3 latka maja i spia po 2 godziny jeszcze... ;-) naszym widocznie szkoda dnia na sen :-) jest tyle do zbrojenia... :-D
 
Dziwne ale na stronie www mustanga nie ma moich butow,ale poszperalam i znalazlam Buty MUSTANG SHOES obuwie Jesień 2010 Zima 2011 kozaki damskie, kozaki męskie, kowbojki, botki damskie, buty jesienne, kozaki jesień, buty sportowe buty męskie, buty damskie, półbuty, buty vega, buty dla wegetarian sklep online.
Na zdjeciu moze wygladaja srednio ale w rzeczywistosci sa super...zalezy co kto lubi:-) obcas wydaje sie maly a nie jest wcale taki maly...:dry: w sklepie jak mierzylam to jakos wydawal mi sie mniejszy niz gdy przymiezylam w domu...bo chcialam do latania na codzien,a nie ze wyjde i bede stekac,ze mnie nogi bola;-) dla mnie sa swietne,jestem bardzo zadowolona:-)

jeszcze dodam,ze ja mam duza stope-rozmiar 39 czasami nawet 40 a w tych butach wydaje sie taka malutka ;)
 
Ostatnia edycja:
No buty nie w moim guscie-ale najwazniejsze ze Tobie sprawiaja radoche :-) noge mam taka jak Ty 39... czasami 38... zalezy od buta... no i tez nie lubie stekac kiedy mam zalozone buty wiec wygoda ponad wszystko...ale od czasu do czasu i tak stekam :-D
 
reklama
ELLOO

ja na szybko
Jola buty fajne i szczegolnie ten obcas.Lubie takie kowbojskie:tak: Napewno beda wygodne:tak:
Patyrycja noc z wieczorkiem bardzo udane.Maz zachwycony uwielbia niespodzianki:-)

Laura spi od 19 bylam na zebraniu i w sumie nuda tam wialo
 
Do góry