reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Buty dla mnie idealne...elegancja Francja nie dla mnie,bo sie czuje wtedy jak stara baba:-Dte sa mimo wszystko szykowne...
Tez uciekam spac,sajonara,mowie wszystkim NARA.A moze jeszcze meza pomecze...;-)
 
Witam w pierwszy dzien jesieni:-) ale jak na jesien to pogodna cudna,rano jak szlam do apteki(o czym zaraz) zalozylam kurtke i bylo mi goraco,oprocz kurtki chcialam wyprobowac buty i...:no::cool: nie wiem co ja mam za nogi,ze kazde buty mnie cisna,w kazdych mi niewygodnie,tylko adidasy mi pasuja :crazy: ale nie poddam sie,bede chodzic w tych butach az sie rozchodza i sie przyzwyczaje...

A do apteki poszlam po cos dla malej na biegunke...w pierwszej aptece facet mi powiedzial,ze maja lek ale dopiero od dwoch lat do podania i,ze mi nie sprzeda ,mam tylko mala poic,ma duzo pic i tyle...wiec poszlam do drugiej apteki i tam facetka mi dala jakis syrop,podalam malej i mam podawac co godzine pol lyzeczki,jak sie nie polepszy to do lekarza.
 
hej hej ale piekna pogoda :)) a mi sie dzisiaj nie chcialo strasznie pracowac ale musialam :(( aby do soboty :) no i na razie poniedzialek tez wolny a tak po 4 godziny sprzatania :-) a tak sie balam że nic nie znajde.

ja tez sobie kupiłam butki do smigania z Szymonem i jeszcze jedne musze jakies Francja elegancja ale to dopiero za ok 2 tygodnie bo teraz wszystkie słabo ocieplone a muszą byc 2 w 1 eleganckie i ciepłe :-D:-) ale zachcianki:-)

Szymon wreszcie sie zaklimatyzował w przedszkolu :-) ma kolege którego rodzice tez sa Polakami :)) ale Daniel ma az 5 lat:eek: i mówi wiecej po niemiecku niz po polsku :eek: ale to chyba lepiej dla Szymka dzisiaj jak po niego poszłam to pierwsze co mówi do mnie ich bin szymon :-D:-D:-D i całe popołudnie marudzi że chce do przedszkola :))
 

Załączniki

  • 25031_206_01.jpg
    25031_206_01.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 27
Magda Twoje buty mi sie tez podobaja...za to moje coraz mniej,ale dlatego,ze okazaly sie niewygodne :shocked2:a w sklepie wydawaly sie mega wygodne..i jak to jest?? ze spodniami u mnie tak samo,jak mierze w sklepie jest git a raz sie przejde i juz nie jest git...tak jak ostatnio,kupilam sobie dzinsy rozmiar M,wypralam je i wisza mi na dupie...no wsciec sie mozna.

Mala dzisiaj kupe zrobila dwa razy i jakos nie wydaje mi sie,ze to za sprawa syropu...bo przeciez nie zadzialal by chyba po pierwszej dawce,tymbardziej,ze mialam jej go dawac co godzine...miala jakas biegunke jedniodniowa,ale nie wiem od czego,bo zadnej nowowsci jej nie dalam.Pewnie na zeby.
 
moje są mega wygodne i takie mialy byc :) bo to na długie spacerki w tamtym roku miałam bardzo podobne tyle że brązowe i bez klamry, w sumie to mam je nadal ale.... butów nigdy zawiele,no a eleganckie musze kupic bo z tamtego roku sie nie nadają :-( zgubiłam fleka i zanim zauważyłam zdarło sie ok pół cm obcasa:zawstydzona/y: a ja nie lubie oddawac butów do szewca, a wogóle to nawet nie wiem czy w de jest coś takiego :eek:

kurcze Szymon znowu pokaszluje myślicie ze moze to byc po miodzie lipowym ???:szok::szok::szok: wczoraj zjadł z nim kanapke a o ile dobrze pamiętam to juz tak kiedys było...

ogladacie popstars:tak:???
 
Eh...u mnie to cos czuje,ze to kolejne buty ''do kolekcji'' :cool: podobaja mi sie bardzo,sa cud,miod i orzeszki dla mnie ale co z tego?? dzisiaj pochodzilam w nich troche po ''miescie'' i wracalam do domu wkurwiona:crazy: nadaja sie -do jazdy samochodem.I to gdzies do kogos by wyjsc z auta i je od razu zdjac.A taka bylam zadowolona Albo ja jestem dziwny przypadek kobiety co nie umie na obcasach chodzic:laugh2:
bylam w PL niedawno i poszlam do fryzjera...bylam na samo otwarcie salonu..i wchodzi ''moja'' fryzjerka,ta co miala mi wlosy robic...bez kitu ale jej obcas mial chyba z 12 cm :szok: jak?? pytam jak mozna chodzic w czyms takim? ja bym przeszla 5 metrow i do widzenia:-D






 
reklama
Morgen Lejdis :)

Magda Twoj Szymek jaki slodki :))))))

Jolka moze buty sie rozchodza? ja osobiscie na obcasach umiem chodzic...ale juz nie tak pewnie jak kiedys przed ciaza...wtedy moglabym chyba na sniezke w 12 cm.wejsc :-D teraz niestety noga szybko boli... starosc- :-D wczoraj obkupilam troche mloda w H&M...trampki,tunika,bluzeczki,rekawiczki,berecik,spineczki ;) sobie kupilam bluzke taka zwykla w paski i sweterek ..ale to w innym sklepie...i normalnie buty sobie kupilam-z czystego przypadku :-D bo weszlam zobaczyc co maja w deichmanie dla dzieci...sobie tam nie lubilam kupowac i normalnie patrze i stoja takie brazowe buciki na koturnie-jesienne...i mysle sobie nawet fajne...zalozylam...obeszlam trzy rundy po sklepie i mowie biore bo toc to dla mnie robione takie wygodne :-D i normalnie za cale 25 euro :-D mozna wywijac tez futerko na zwenatrz...sa takie do pol lydki... fajnie na nodze sie prezentuja...musze sobie teraz w brazie -takim miodowym troche torebke kupic...taka wieksza :-) moze buty nie sa jakims szczytem marzen a le te 7 punktow na 10 im dam ;) a 10 za wygode :-) i trampki mi sie spodobaly ale mloda tak mi marudzila ze loda chce ze odechcialo mi siue dalszych przymiarek..ale moze jutro sobie skocze z kumpela bo moj brat przyjedza na weekend i moja przyjaciolke mi przywiezie....jestesmy usrane ze szczescia ze sie zobaczymy :-D a dzis mam spotkanie z dziewczyna ktora poznalam na NK :-) zaprosila mnie na kawe... jest w moim wieku...ma dwoch synkow :-) i wydaje mi sie mega sympatyczna :-)
 
Do góry