reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Pati a to takie u Was imprezy sie odstawia??!!:szok::-DNiezle...Moze jednak dasz sie skusic i pokarzesz jak chodzials po suficie??:sorry2::-p
A gdzie ty pracujesz?? bo z tego co mi wiadomo to w domu przy kompie,czy jeszcze gdzies?
Anka gdzie wyjezdzacie w piatek na tydzien? bo najpierw do PL a potem?? My tez do PL 5 listopada musimy...mojemu to nie na reke ale musi.Chrzestnymi jestesmy-obaj:sorry2:
Magda Ty juz urlop planujesz na czerwiec?? ja myslalam,ze tarez jakos chcecie jechac...bo fajnie pojechac sobie tam gdzie slonko swieci w listopadzie gdy u nas deszcz,zimno,wietrznie...

Ja wlasnie zjadlam zurek a malej sie usnelo...ale nie dam jej dlugo spac,bo sie wyspi a pozniej wieczorem cyrk odstawia.
 
hej laaski
ja zyje , ale po chorobach
najpierw ja mialam zapalenie zatok , maurice mial angine i carsten tez byl chory , tylko emilka sie ostala i mam nadzieje , ze tak zostanie

my w czartek rano jedziemy do lipska na cztery dni
do carstena
maz mi zrobil niespodzianke i wykupil nam bilety do siebie , bo ......teskni
ja sie ciesze
 
Jolka zeroooo fotek!!! :-D
tez myslalam na poczatku ze Magda gdzies sobie leci teraz-az zazdroscilam :-D

A co ja robie-toz pisalam 5 razy juz :-D no mam przeciez babcie i dziadka ...tzn.dziadka juz nie amm bo mi odmowil-sexu miu sie chcialo a ze mu nie dalam to mi podziekowal :-D no i babcie woze do lekarza,robie ciezsze prace w domu :-) albo robie jej zakupy...dzis dostalam zas serwis obiadowy :-D a ostatnio pol siatki sztuccow :-)

Blond-zdrowka Wam zycze :-) no i mila niespodziadna od meza :-)
 
No kurde,ze babcia to wiem o dziadku nie slyszalam(ja tez raz mialam fuche,dziadek mnie winem czestowal... nie byl to az taki dziadek gdzies kolo 50-ki ale ja mialam wtedy 19 wiec dla mnie dziadek:-D) no ale tu napisalas
a dzis juz zaliczylam prace,dzwonili mi czy chcialabym przyjsc do jeszcze jednej...
i zbaranialam....bo do babci jezdzilas w czwartki z tego co pamietam..no i kto dzwonil o te jeszcze jedna? nastepna babcia? kolezanka babci? ;-)

Ja zaraz kapanko i spanko...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-) nie wiem czy mnie pamietacie? pisalam tu jakis czas tamu, jak jeszcze w ciazy bylam :-). no wiec juz nie jestem w ciazy hehe. nasz Olivierek ma prawie 3 miesiace. wszystko powolutku sie u nas juz normuje, ustawilismy sobie pewien rytm dnia. chociaz czasami jest nudnawo, bo sama jestem, zadnych mamusiek z maluchami tu nie mam:no: ale mam nadzieje, ze moge z Wami poklikac?
w hh narazie zimno, mam nadzieje, ze sie wypogodzi, bo spacerek trzeba zaliczyc.
pozdrawiam serdecznie :-):-)
 
czesc dziolchy,pamietacie mnie jeszcze ?? :baffled::baffled:
wiem wiem rzadko cos tu skrobie wiecej was czytam hehe
ale teraz bylismy 10 dni w polsce wrocilismy w niedziele wieczorem,bylo fajnie ale wszedzie szybko bo do kazdego trzeba bylo jechac...:tak:
Dzis zaprowadzilam malego do przedszkola po przerwie prawie 2 tyg,biedny plakal i nie chcial mnie puscic :no::no:
ale jest jakas pani polka ma tam praktyke to moze bedzie mu razniej :-):-)
tak mi znowu smutno sie zrobilo jak tak plakal maly...mam nadzieje ze juz ok :tak::tak:
a ja mame przywiozlam do nas i bedzie do poniedzialku,tylko zla jestem bo chcialam z nia po miescie pochodzic pokazac jej co nie co a tu pogoda dupna :angry::angry:
i siedzimy w domu szkoda bo mama jest tu pierwszy raz u nas :tak::tak:

no to tyle bo sie rozpisalam troszke :-D:-D

riba skad jestes?? bo widze HH :-D:baffled: kochana pokaz tego twojego maluszka przedstaw nam go tutaj...

patrycja to niezly byl ten pan :szok: ale bym spierdzielala jak by mi sie taki trafil hihi :-D:-D a myslalam ze bede juz ci fasolinki gratulowac a tu jednak klops :-D

kurcze zazdroszcze wam takich fajnych wycieczek cieple morze,luksusowe hotele hmm pomarzyc dobra rzecz :-D:-D moze kiedys jak w totka wygram to pojade :tak::tak:

no nic zycze milego dzionka !!!
 
Madziu27 - jestem z HH - mümmel
mam tylko nowe fotki, bo starsze sa na starym kompie, a ten w naprawie, ale sprobuje kilka wstawic. fajnie, ze w Pl bylas, kurcze my dopiero na gwiazdke i to po roku!!!!!!!!!!!!!! ale na 3 tyg :) i zazdroszcze mamusi u siebie, moja nie dawno byla, a teraz tesciowka przyjezdza.

IMG_1124.jpgIMG_1175.jpg
 
reklama
Madziu27 - jestem z HH - mümmel
mam tylko nowe fotki, bo starsze sa na starym kompie, a ten w naprawie, ale sprobuje kilka wstawic. fajnie, ze w Pl bylas, kurcze my dopiero na gwiazdke i to po roku!!!!!!!!!!!!!! ale na 3 tyg :) i zazdroszcze mamusi u siebie, moja nie dawno byla, a teraz tesciowka przyjezdza.

Zobacz załącznik 293489Zobacz załącznik 293493


ojej jaki slodziak kochany sliczny jest :-):-)
tez mi sie marzy takie malenstwo jeszcze jedno :tak::tak: ale nie teraz jeszcze...:-D

ja mieszkam w Hanoverze :tak: to nawet nie wiem gdzie ta twoja miescina :baffled:
a ty daleko masz do polski??

my nie wiemy jeszcze czy na swieta pojedziemy moze tesciowa do nas wpadnie to my zostaniemy u siebie wtedy....
my w sumie bylismy teraz w maju na chrzcinach to pol roku przerwy,bylo fajnie ale nie ma to jak u siebie :tak::tak:
 
Do góry