reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

reklama
Oliwcia przyjdzie czas to sie zacznie widocznie Gosienka chce jeszcze u mamusi posiedziec :)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny [emoji4]my tez jeszcze w 2paku . Chociaż miałam już 2 fałszywe alarmy , skurcze mam co chwile raz mocniejsze raz nie i puszczają . Biegunka wymioty od tygodnia , dziś widzę się z położna gdyby sprawdziła mi szyjkę wiedziała bym jak daleko jeszcze ale tu najgorsze ze tego nie robią :/ chociaż brzuch i jajniki mi rozrywa nadal spokojnie czekam . Obstawiamy z mężem ze do końca tego tyg[emoji85] @hajmal powodzonka jutro kochana i czekamy na wieści po [emoji8]. @oliwcia ty się nie stresuj malutkiej widać się nie spieszy coś tak dobrze u mamusi :) napewno będziesz miała kruszynkę lada dzień przy sobie [emoji8]. @ni_kusia a jak twoje mdłości który to już tydz u ciebie ,
?:) niestety mam app tylko w telefonie i nie widzę waszych suwaczków @Magda.Lena87 a czy masz już dzidziusia czy starasz się o pierwszego ? Kochana nie ma co zazdrościć zobaczysz będzie wszystko dobrze tylko trzeba dać sobie chwilkę :) ja tak długo w desperacji czekałam na to pierwsze upragnione dzieciątko i tylko zazdrościłam koleżankom w koło które oświadczyły ze są w ciszy , ale później pomyślałam ze nie można tak trzeba być cierpliwym trochę odpuścić psychicznie i proszę :) lada chwile spełni się moje marzenie ?!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiem że jestem niecierpliwa i w ogole ale boje sie porodu i w ogóle dlatego chciała bym mieć to juz za soba no i chce wreszcie przytulic moja kluseczke ....

@hajmal słonko trzymam kciuki za jutro oczywiście czekamy na wieści i na foto twojej niuni :D;) tak też czułam że wy się wczesniej przywitacie niż ja z Małgonią no ale trudno muszę się uzbroić w cierpliwość

@karolinaao fałszywe alarmy są najgorsze bo sama noe wiesz co masz robić i sie nakrecasz juz a tu po chwili się wszystko rozchodzi .... Ja tak miałam w czwartek w szpitalu polozne juz sugerowały ze za nie długo przechodzimy na porodowke skurcze co 7 minut regularne i wszystko sie rozeszło buuu

@ni_kusia jak tam u Was słonko jak samopoczucie ??
 
Mam dwa aniołki. To będzie nasze pierwsze ziemskie dziecko:) mam taka ogromną nadzieję... Zrobiłam dzisiaj znowu betę, ładnie wzrosła,ale wartości są dość małe. 11dpo 22,90, 12dpo 38,54. Od jutra zaczynam brać Fraxiparine ,bo mam brać rano (wieczorem biorę acard). Na pierwszą wizytę umowilam się za 1,5tyg. Wiem,że wcześnie,ale nie wytrzymam czekac do 6 czy 7tyg. Trzymam za Was kciuki;) a Wy proszę trzymajcie za mnie
 
Mam dwa aniołki. To będzie nasze pierwsze ziemskie dziecko:) mam taka ogromną nadzieję... Zrobiłam dzisiaj znowu betę, ładnie wzrosła,ale wartości są dość małe. 11dpo 22,90, 12dpo 38,54. Od jutra zaczynam brać Fraxiparine ,bo mam brać rano (wieczorem biorę acard). Na pierwszą wizytę umowilam się za 1,5tyg. Wiem,że wcześnie,ale nie wytrzymam czekac do 6 czy 7tyg. Trzymam za Was kciuki;) a Wy proszę trzymajcie za mnie
Kochanie trzymam zajebiście mocno kciuki za Was będzie dobrze bo musi być pisz słonko jak tylko bedziesz miala ochotę zawsze postaramy sie podnieść na duchu albo ewentualnie kopa w dupe zasadzimy jak będzie trzeba
 
Mam dwa aniołki. To będzie nasze pierwsze ziemskie dziecko:) mam taka ogromną nadzieję... Zrobiłam dzisiaj znowu betę, ładnie wzrosła,ale wartości są dość małe. 11dpo 22,90, 12dpo 38,54. Od jutra zaczynam brać Fraxiparine ,bo mam brać rano (wieczorem biorę acard). Na pierwszą wizytę umowilam się za 1,5tyg. Wiem,że wcześnie,ale nie wytrzymam czekac do 6 czy 7tyg. Trzymam za Was kciuki;) a Wy proszę trzymajcie za mnie

To tak jak ja :) kiedy za 2 razem straciłam nadzieje a tu proszę odliczam dni :) U ciebie tez Będzie dobrze zobaczysz tym razem się uda !!!!! nastawienie psychiczne działa cuda [emoji8] po za tym pamietam jak nikusia dołączyła do forum tez się martwiła ze czeka i czeka.. . A po krótkiej chwili oznajmiła ze jej tez się udało i tygodnie Lecą . Wiec Jak juz tu jestes zobaczysz Bedzie dobrze :).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@karolinaao jeszcze chwilunię musisz dać radę. To już naprawdę z górki. Zobaczysz jak się rozkręci, to stwierdzisz, że to jeszcze nie to, mówię Ci!;-)

@hajmal trzymam za jutro kciuki. Jak już będzie po wszystkim odpoczywaj, a jak nabierzesz sił napisz czy wszystko ok. Na szczegółowe opowieści przyjdzie jeszcze czas;-)

@oliwcia ależ z tej Małgolki uparciuch, ale zobaczysz ze pójdzie wszystko dobrze i szybko. To nie Twój pierwszy poród, a każdy kolejny podobno jest łatwiejszy i szybszy. 3mam kciukasy ;-)

@Magda.Lena87 bądź dobrej myśli. Ja też się bałam okropnie i właśnie najbardziej do momentu, w którym nie usłyszałam serduszka. Pojawiło się wcześnie, ale było niewyraźne i lekarz sam nie widział czy to ono, czy nie. Wierzę, że będzie dobrze. Ten wątek jest szczęśliwy i przyniósł każdej z Nas spełnienie marzeń i ukojenie w gorszych chwilach. Zapisz się do lekarza jak czujesz, na pewno nie zaszkodzi, najwyżej ponowisz wizytę za parę dni. A tymczasem trzymam kciuki, za dalszy przebieg

Nie pamiętam, która z Was pytała, ale u mnie zaczął się dopiero 17 tydzień. Jakoś tak mi się wlecze ostatnio nie wiem sama dlaczego. Już bym chciała ten 26 tydzień mieć za sobą, będę jakaś spokojniejsza. Teraz żyję waszymi terminami i sprawami, tym bardziej ze sama ciągle źle się czuję. Dzisiaj jest lepszy dzień, ale ostatni tydzień był kiepski, nasilone mdłości. Już by kurcze mogły się zakończyć, w końcu to już 2gi trymestr...
 
Magda super trzymam kciuki,

Dziewczyny strasznie sie boje zeby Zosia byla zdrowa, chciala bym to juz miec za soba i wiedziec ze jest ok.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję Wam za wsparcie:) hajmal wszystko pójdzie dobrze na pewno urodzisz zdrową i śliczną córeczkę. Zosia to śliczne imię, chyba też bym takie wybrala:)
 
Do góry