reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Noc tragedia o 24 jak mnie obudził skurcz taki solidny to az mi łzy poleciały juz nawet męża obudzilam ze chyba chyba będzie trzeba jechać do szpitala i co ???? 2/3 konkretne skurcze a potem znów podchody prawie nic nie spalam bo nawet jak puścilo to nie mogłam po pierwsze znaleźć sobie miejsca po drugie zasnąć .... Cala noc pomimo otwartego okna cala spocona no dosłownie nawet tyłek i gałki oczne a jak mnie jajnik i pipa bolała tragedia .....

@hajmal kochana będzie dobrze trzymamy kciuki i czekamy na wieści ...

@ni_kusia słonko dopiero co pisalas o dwóch kreseczkach a tu juz 17 TC leci kochana ten czas leci jeszcze chwila i będziesz jeczala tak jak my żeby ten czas sie cofnął i żeby być na niższym etapie ciąży :D;)
Co do samego porodu to tak raz juz radzilam i to mnie właśnie przeraża bo wtedy szlam na żywioł nie wiedziałam co mnie czeka a teraz juz wiem :szok: i na dodatek jak sobie przypomne o tym wszystkim to mi słabo ....

Wiecie co bardzo mi się podoba ze na naszym wątku tak ładnie sie wszystko układa z brzuszkami :D:)
 
reklama
Ledwo zyje, odpisze i nadrobie pozniej

1505924245-aaaaaa.jpeg


Zosienka, 3150g, 9 punktow, 53 cm

Trzymajcie sie dziewczynki :)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje kochana [emoji8] dużo zdrówka dla was [emoji322][emoji322][emoji322][emoji322][emoji322][emoji322][emoji322]odpoczywające i w wolnej chwili daj znać jak się macie . Szybkiego powrotu do domciu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ledwo zyje wiec wiele na razie nie zagladam.
Terzymam kciuki by Oliwcia I Karolinao juz nie dlugo tulily dzieciatka a Nikusia I Magda.Lena mialy spokojne dobre ciaze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@hajmal odpoczywaj słonko i nie przejmuj się nami ciesz sie niunia i dochodz do formy ...

@ni_kusia no i super wieści oby tylko same takie az do końca

Właśnie sobie przypomnialam jak zakladalam ten wątek wszystkie bylysmy w dołku emocjonalnym prawie bez nadziej ze wreszcie sie nam uda a teraz ??? Aaaaaa jestem mega szczęśliwa
 
Do góry