reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Hej dziewczyny dawno mnie nie Bylo samopoczucie fatale codzienie jak bym byla na kacu ,dzisiaj mija 12 tydz I 2 dni jutro wizyta u lekarza . Co do clexane I acard Moj profesor powiedzial ze PO 13 tyg odstAwiamy ze nie ma sensu brac dluzej jak jest wszystko ok . Ale slyszalam opinie ze kobiety do 30 tyg nie odstawaja . Druga sprawa załapałAm opryszczke na ustach :( Ogolnie jestem podatna ale od pol roku nic nie mialam I kolezanka powiedziala ze jest niebiezpieczna dla kobiety w ciazy , ale czekam do jutra co powie lekarz . Oliwcia brzuszek super [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ze i acard i clexan??? Acard to sie odstawia albo zaraz na poczatku albo gdzies w 3 trymestrze. Ale clexan bierze sie jeszcze 6 tyg po urodzeniu z tego co wiem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@hajmal
Super, ze z tym usg wszystko w porzadku i ze wyniki sa dobre, to najwazniejsze!!! A z tymi skierowaniami to ciagle cos nie tak, wystarczy ze cos zle lekarz zaznaczy albo podpisze nie tam gdzie trzeba i juz robia problem. Nie martw sie, mysle ze uda sie to odkrecic i nie bedziecie musieli placic...w koncu 400 zl to sporo kasy.

@ni_kusia
Hajmal ma racje. Mi po poronieniu lekarz "zabronil" uzywania tamponow wlasnie dlatego, ze skrzepy potrafia schodzic nawet przez kolejne dwa czy trzy okresy, zaleznie od organizmu. A tampony wszystko blokuja i to moze byc nawet niebezpieczne. Uzywaj na razie podpasek i wszystko bedzie ok. A czy po poronieniu mialas robione usg? Powinnas sie upierac na skierowanie, jesli nie mialas robionego- czesto od tego uzalezniaja tez np. lyzeczkowanie (nie wiem czy je mialas). Pewnie jeszcze sie nie oczyscilas o czym swiadcza te skrzepy i wlasnie tym bardziej warto zwrocic na to uwage. A co do poronienia to nie sadze- przy poronieniu szyjka sie rozszerza, podejrzewam, ze bol by byl taki ze sama bys chciala jechac do szpitala. Nie stresuj sie na razie, uzywaj podpasek i odpoczywaj!:)
 
Ahh no i z tego wszystkiego zapomnialam wam napisac ze bylam dzisiaj na usg tarczycy i pan dr mowi ze wszystko super i w normie, wiec bardzo sie uspokoilam i mam dobry humor. Nie chce sie nakrecac ani nic, ale wczoraj wieczorem bolal mnie troche brzuch na dole i czulam kłucie w jajniku a rano na wklade mialam plamki delikatne... jak przy implantacji. Chcialabym, zeby sie udalo i jednoczesnie sie boje bardzo ale tyle juz czekam....Chcialabym w koncu tez zaciazyc i zeby tym razem skonczylo sie porodem zdrowego bobaska!!:))
 
Dzieki dziewczyny. Ja od diagnozy pustego prcherzyka mialam dwa slabe okresy. Z malymi skrzepikami. Teraz jak dostalam okres nie spodziewalam sie ze cos nie bedzie w porzadku. Zalozylam tampom jak zawsze. W pewnym momencie poczulam mega parcie i jak go wyjelam to chlusnal ogromny skrzep tak ze sie wystraszylam... mialam isg po tych dwoch krwawieniach i lelarz jakis maly punkcik widzial który mowil ze sie oczysci przy kolejnym okresie. Tak tez sie pewnie stalo. Jutro siedze w domu bo jestem oslabiona o co chwila do wc wiec dojde do siebie. Witaminy zamowilam i czekam az dotra☺
 
Ahh no i z tego wszystkiego zapomnialam wam napisac ze bylam dzisiaj na usg tarczycy i pan dr mowi ze wszystko super i w normie, wiec bardzo sie uspokoilam i mam dobry humor. Nie chce sie nakrecac ani nic, ale wczoraj wieczorem bolal mnie troche brzuch na dole i czulam kłucie w jajniku a rano na wklade mialam plamki delikatne... jak przy implantacji. Chcialabym, zeby sie udalo i jednoczesnie sie boje bardzo ale tyle juz czekam....Chcialabym w koncu tez zaciazyc i zeby tym razem skonczylo sie porodem zdrowego bobaska!!:))
No to super wiesci☺ a kiedy testujesz? ☺
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie Bylo samopoczucie fatale codzienie jak bym byla na kacu ,dzisiaj mija 12 tydz I 2 dni jutro wizyta u lekarza . Co do clexane I acard Moj profesor powiedzial ze PO 13 tyg odstAwiamy ze nie ma sensu brac dluzej jak jest wszystko ok . Ale slyszalam opinie ze kobiety do 30 tyg nie odstawaja . Druga sprawa załapałAm opryszczke na ustach :( Ogolnie jestem podatna ale od pol roku nic nie mialam I kolezanka powiedziala ze jest niebiezpieczna dla kobiety w ciazy , ale czekam do jutra co powie lekarz . Oliwcia brzuszek super [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
12 tydzien to juz za chwile samopoczucie powinno byc lepsze. Zycze ci z calego serca zeby sil o checi bylo wiecej ☺
 
@ni_kusia
no tak naprawd eto moglabym juz za 3 dni- poprzednie 2 ciaze wykrylam wlasnie 10dpo;) Tylko mam w domu jeden test apteki i nic wiecej, moje testy z allegro juz dawno sie skonczyly...:( Jak w tym miesiacu sie nie uda to zamowie te z allegro- zaplace 25-30 zl i bede miala 50 testow:D A za taka cene to 2-3 z apteki...;)
 
Znam ten bol. Allegro w tym temacie kroluje. Ja lubie te z super pharmu pakowane po dwa,pięknie na nich wzystko widac. Ostatnio robilam Amil ktory mial wokol pola testowego blyszczacy plastik który zaklocal szukanie cienia cienia kreski ☺
3mam kciuki za twoje testowanie ☺
 
reklama
@ni_kusia
ehh, o co zrobic;) te z super pharmu mialam a co do plastiku to mi on nie przeszkadza bo jak nie moge sie doszukac cienia cienia kreski to rozpracowuje cale ustrojstwo tak, ze wyjmuje paseczek i ślęczę nad nim przy odpowiednim kacie oświetlenia...az wstyd sie przyznawac ale co ja poradze ze tak mam? Dlatego pomysl na testy z allegro, przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia ze robie czasem po dwa testy dziennie i budzet zostaje nienaruszony;))
Dzieki za kciuki, napewno dam znac jak tam sytuacja:) A jak tam twoj brzuchol? lepiej?
 
Do góry