reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Nikusia bedzie dobrze. Tylko wytrzymaj jakos najblizsze dni. To oslabienie moze byc tez wywolane stresem, dlatego odpocznij.

Limkam ja tez tak z testami robie :) czymam kciuki za testowanie.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@hajmal

dziekuje:) dobrze wiedziec, ze nie tylko ja jestem tak fiśnięta z tymi testami:)
Ale ten cykl biore na wstrzymanie, no chyba ze na tym tescie co mam pojawi sie chocby cien cienia to pewnie od razu wykupie pol apteki zeby sie upewnic:))))))))
 
Witajcie kobietki z rana :-D
@hajmal gratki udanej wizyty i USG powiedz mi ja dobrze doczytalam ze na Papp-a czekasz 3 tygodnie???? Tuż to jakąś kpiną ja wynik miałam na drugi dzień .
Mam nadzieje , ze z tym skierowaniem uda sie załatwić bez problemu bo po co płacić skoro mozna na NFZ (ja placilam za wszystko bo chodze prywatnie i koszta sa strasznie makabryczne w samym marcu na wizyty i na leki wydalam ponad 1200 zł )

@ni_kusia przykro mi ze to jednak nie fasolka :no2: ale z tego co piszesz to faktycznie mogło to być oczyszczenie sie jeszcze po tamtym poronieniu tym bardziej ze gin na USG tam cos widział , wracaj szybko do zdrowka i sił kochana i oczywiście kategorycznie odstaw tampony przynajmniej na jakis czas

@limkam świetnie ze z twoja tarczyca ok :-D teraz czakamy na twoje testowano i dwie kreseczki :D
 
@karolinaao witaj kochana na pokładzie bardzo nam Milo ze jesteś ;)
Co do Clexan to ja mam na pewno do końca ciąży i najprawdopodobniej jeszcze przez cały polog czyli te 6 tygodni ale o tym mieszczą z ginem nie rozmawialam
Acard wstępnie mam mieć do 16 tc włącznie i potem mam odstawiac biorę jeszcze 3 razy dziennie duphaston który wstępnie do 20 TC
Moim zdaniem nie powinnas odstawiac Clexane ja Noe zrobilam bym tego bo bym sie bala
 
@0202oliwcia
dzieki, bede dawac znaki hihi;)
kurcze strasznie duzo kasy wydajesz na tych lekarzy i badania...ale chociaz sa efekty- zdrowy bobas w brzuszku:) Ja na szczescie mam karte enelmedu i dzieki niej zaoszczedzilam juz chyba z 10 tysiecy na samych badaniach,usg itd:/ Koszmarnie drogie to wszystko:( O zastrzykach nic nie piszesz wiec juz pewnie sie przyzwyczailas i nie ma bolu?:))

@hajmal a ty czekasz na wyniki testu czy na sam test?? 3 tygodnie to strasznie dlugo, masakra...

kurcze z tego co widze to prawie same mamusie tutaj....ja dzisiaj znowu obudzilam sie z wkladka poplamiona i caly czas cos tam na wkladce sie pojawia, luteine mam brac do czwartku a termin @ mam na 3 kwietnia:O troche za wczesnie na jakies plamienia tym bardziej ze biore luteine i cycki bola, co znaczy ze progesteron powinien byc wysoki. Sama nie wiem co o tym myslec:/
 
reklama
@limkam jak utworzyłam wątek to żadna z nas nie była w ciąży ja napisałam o pozytywnym teście i potem się posypało o_Obył nawet taki piękny okres że wszystkie byłyśmy w ciąży , ale niestety Nikusi się nie udało co było dla nas bardzo przykre:(
co do zastrzyków to nie jest źle bywają lepsze i gorsze dni wczoraj np musiałam trafić chyba na jakąś żyłkę bo jak wyjęłam igiełkę to mi krew poleciała . powiem Ci że ja tez na początku byłam przerażona perspektywą robienia sobie zastrzyków ale jak tylko pomyślałam z jakich powodów i po co te zastrzyki to już jakoś szło z górki
Co do plamień to różnie to bywa a przypomnij mi bo nie pamiętam czy któraś z nas się pytała cykle masz regularne ???
@ni_kusia co Tam u Ciebie kochana???
@hajmal jak się czujesz??
 
Do góry