reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

@ni_kusia co tam u Ciebie ?

@hajmal a ty czekasz na wyniki testu czy na sam test?? 3 tygodnie to strasznie dlugo, masakra...
czekam na test z krwi, tak inna dziewczyna z forum tez dość długo czekała, dla mnie najważniejsze ze usg wyszło dobrze a te wyniki nie wyjdą super dobrze pewnie bo na raz z ciśnienia 130x85 skoczyło mi przed badaniem na 160/110

szkoda nikusi, ae jeszcze sie jej uda. Trzymam nikuś za ciebie kciuki

ja sie czuje jako tako znów przyatakowały mnie zatoki, ogólnie czuje sie lepiej tylko strasznie zle sypiam prześpię 4 godziny i pobudka koło 3 -ch sie wiercę by znów zasnąć. Wczoraj chciałam pójść późno w nadziei ze prześpię cała noc ale obudziłam sie o 3:30 i już do rana nie zasnęłam. W dzień tez mam sen byle jaki bo niby spie ale to taka drzemka nie zasypiam na 100%
 
reklama
@0202oliwcia
kurcze szybko te kreseczki sie tu posypaly hihi:) Oby tak bylo dalej i zeby szybko udalo sie mi i nikusi do was dolaczyc:)
A cykle mam regularne bo biore luteine, chociaz w zeszlym miesiacu mi sie przesunal o 2 dni dluzej mimo brania luteiny ale mialam plamienia, mysle ze moze to przez tsh ale to byl wyjatek wyjatkowy ze tak powiem. Odkad biore luteine to cykle mam regularne:)

@hajmal
kurcze to dlugo tak czy siak...a co do cisnienia to wiadomo ze skoczylo jak sie zdenerwowalas:) Wspolczuje tych bezsennych nocy, to musi byc strasznie meczace...zaproponowalabym ci winko no ale teraz to co najwyzej melise z pomarancza mozesz. A moze mleko z miodem by pomoglo? Albo ogladanie serialu? Bo inaczej sie zameczysz:((

@ni_kusia
hop hop jak tam? Napisz jak sie czujesz i czy wszystko w porzadku:)

Dzisiaj stwierdzilam ze nie zaszlam w ciaze bo nie powiekszyly mi sie cycki heheh ja to stuknieta jestem, stara i stuknieta:) Czekam grzecznie do czwartku a pozniej zobaczymy... kusi mnie wczesniejsze testowanie, bo im szybciej sie dowiem o ciazy tym lepiej.
Myslicie ze jakby sie okazalo ze jestem w ciazy to lekarz i tak kazalby mi czekac do terminu @ czy od razu jeszcze wczesniej dostalabym clexane?
 
Mam nadzieje ze na dniach to spanie wroci do normy :)
Testy wychodziły mi pozytywne od 27 dc na28/29. U mnie clexan mial byc od testu nie bylo powiedziane dokladnie kiedy tylko jak najwcześniej. Wiec i Ty pewnie tak clexan dostaniesz.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki.
Ja już dzisiaj w pracy. Owiele lepiej się czuję. Krwawienie mniejsze, najgorsze chyba za mną. I tak czułam sie ostatnio jak w liceum z podpaską i modłami, żeby nie przeciekła hehe Jak sobie pomyślę, jakie okresy miałam w podstawówce, że 45 minut lekcji podpaska nie dawała rady i przeciekała, a potem plama na krześle to mam dreszcze. Teraz to miodzio..Okres to bajka, w porównaniu do okresu startowego...
Tak wiec reasumując mogą sytuację, gotowi do biegu start. Nowy miesiac starań, na dworze wiosna wiec sie cieszę :) Może tym razem sie uda, moze mnie blokował ten skrzep...cholera wie.... W kwietniu mam rocznicę Ślubu - 9-tą, więc piękny miesiac na starania :)
@limkam może zatestujesz już? Jak będziesz w ciąży to test powinien już wyjść, blady ale jednak :) Nie to żebym CIebie podpuszczała :) Chciałabym, żeby i Tobie się udało, ale to będzie oznaczać, ze zostane tu sama.... Ale będę wtedy pić Wasze zdrowie :) hehe
Ja w tym miesiacu w ogóle nie miałam piersi powiększonych. Bolały tylko przy duszeniu, a z reguły piersi bolą mnie specyficznie gdy zaciążę. Zrobiłam 3 testy co prawda i wszystkie negatywne, bo jak to mówią zawsze jest nadzieja. Ja mam jeszcze tak, ze tak długo gapię się w ten test, że zaczynam widzieć kreskę, której nie ma :p szalona....hehe
@hajmal i @0202oliwcia jak się czujecie?
 
@hajmal ja to jak się położę na łóżku i zaraz mnie niema padam jak mucha współczuje Ci tych bezsennych nocy ja tak miałam październik , listopad , grudzień do drugiej trzeciej nie mogłam spać potem zaczęło mi się poprawiać .

@ni_kusia kochanie mega plus ode mnie za taki twój życiowy pozytyw i podejście do życia :D Trzymam kciukasy słonko za was

@limkam co do clexane to tak jak pisze Hajmal u mnie również od pozytywnego testu nie ważne kiedy były on zrobiony
 
@hajmal i @0202oliwcia
Dzieki dziewczyny, wlasnie sie zastanawialam od kiedy ewentualnie ten clexane. Bede miala to na uwadze:)

@ni_kusia
dzisiaj jestes w 23 dc, a 9dpo (o ile owu byla i sie np nie przesunela)to chyba jednak za wczesnie na testowanie:( mysle, ze juttro najwczesniej. Jakbym miala te cholerne testy z allegro to bym juz dzisiaj siknela a tak to wole zaczekac. Przejde sie dzis do apteki bo czasem maja promocje testow po 5 zl wiec moze kupie ze 3 zeby miec w zapasie. Nawet jakby test wyszedl to i tak na jednym sie nie skonczy;) I to normalne ze szukasz kreski ktorej nie ma, ja juz mam opracowane do perfekcji pod jakim katem przystawiac test do lampki zsby napewno niczego nie przeoczyc:D
Ja pamietam ze w 1 ciazy od razu wiedzialam ze cos jest na rzeczy bo cycki bolaly, w 2 ciazy bylo juz inaczej bo bylam juz na luteinie a po luteinie zawsze bolaly, tyle ze jak zaszlam drugi raz to bolaly mniej, wiec te zto bylo dla mnie dziwne haha;)
Jak przeczytalam o twoich wspomnieniach z podstawowki to az mnie ciary przeszly, wyobrazam sobie jaki to musial byc dla ciebie koszmar...ja tak nie mialam ale w klasie tez byla dziewczyna ktora ciagle "przeciekala". Okropnosc dla mlodej dziewczyny:(
 
Uj oslabiona jestes i wirus atakuje.

Bylam dzis u gin. Powiedziala ze czeka mnie cc w klinice i wyspala do poradni patologi ciazy.
Na szczescie szyjka dluga i zamknieta. Ma 47mm około.
Maluszek zas ladnie fikal :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A nic mi nie mów kochana ostatnio jestem do niczego niby fizycznie czuje sie dobrze ale nie mam siły do południa jestem do niczego spać mi sie tylko chce bardzo szybko sie mecze mam wrażenie ze zamiast mi mijac w drugim trymestrze to to wszystko sie u mnie pogłębia :mad:
Dzis nawet po południu nie miałam siły z corcia isc na plac zabaw gdzie miałam po prostu siedziec na ławce :(:(
Szybko u ciebie kochana zapadla decyzja o CC ale najważniejsze ze z maluszkiem wszystko dobrze
 
reklama
@hajmal
a dlaczego tak szybko decyzja o cc? sorki za moze glupie pytanie ale ja nigdy nie rodzilam i sie nie znam na tych sprawach w sumie...to przez szyjke?
 
Do góry