reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

reklama
OJ dziewczynki, biedne jesteście. Nie dosć, ze upłaty, to jeszcze te dolegliwości. 3mam za Was kochane kciukasy, dacie radę na pewno. Wakacje szybko zlecą, a potem utulicie maleństwa ;)

@0202oliwcia śliczny brzusio :)

Ja czekam na okres. Dzisiaj 29dc. Testy allegrowe 1złotówkowe, negatywne. Źle się czuję, tak dziwnie. Niby jak przed okresem, ale jakoś dziwniej... Nie wiem czy na betę nie pójdę....
 
Nikusia moze kup jakis dokladniejszy test, te z allegro bywaja rozne.

1495447752-aaaaaa.jpeg

Moj brzuszek, sporo spozywczy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam dopiero w niedziele.

Nikusia tez trzymam kciuki mocnoooo!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laseczki. Dzisiaj mnie juz brzusio bardziej boli więc @ się zbliża. Kurcze wiecie, że ja sie już staram o dzidziusia od sierpnia.... Teraz to zaciażyc nie mogę..a tak dobrze szło...Tzn wcale nie szło dobrze, bo biochemiczne ciąże to nic dobrego. Może teraz cieplej jak będzie, wakacje to jakoś pójdzie....ale myślałam, że to będzie z tym tematem lepiej....Dobrze, że w pracy od czerwca do końca września mam młyn, to czas zleci :)

A wy jak dajecie radę w tych cieplejszych dniach?
 
Nikusia w końcu przyjdzie ten czas odpowiedni, miej nadzieję

Ja siedzę w domu, mało wychodzę jak jest duszno lub goraco. Rano wietrze a potem wszystko uszczelniam. Jak leże to mi nawet zimno i muszę sie przykrywać, tak ze ogólnie u mnie jest nawet spoko na razie.
 
reklama
@ni_kusia A ja dużo czasu spędzam poza domem :-) jak nie z córcią do 20 na placu zabaw to z koleżanką jakiś dłuższy spacer i z jej dzidzią :-D muszę się trochę ruszać bo całkiem opadnę...... z barkiem już lepiej co mnie bardzo cieszy przy dłuższym chodzeniu brzuszek trochę boli ale daję radę :D:D
co do staranek to u nas zajeło to no licząc już tak w skrócie 2 lata może trochę dłużej w między czasie były 4 poronienia i dopiero teraz się udało także słonko będzie dobrze trzymam kciuki nie myśl o tym tyle tylko ciesz się sobą i mężem to wtedy się powinno udać :p:D

@hajmal słonko ile jesteś na +????
 
Do góry