reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Ja mam zakaz dlugich spacerow. Wiec sie ruszam ale nie wiele.
Co do wagi to w styczniu przy skoku tsh mialam +8 ale tego w tym momencie nie licze. Raz jestem na 0 innym razem na -1 zalezy czy mnie przyblokuje czy nie, a u Ciebie?
Zreszta ja startowalam ze sporym nad bagażem, teraz jak musze sporo leżeć to ta waga nie rosnie a jem wiecej niz przed ciaza. Roznica jest tylkow tym ze biore eutyrox na tarczyce.

Oliwcia powiedz mi co lekarz na wage Twojego malenstwa mowi?

Nikusia moze wlasnie dobrze ze mlyn, ze nie ma czasu na myslenie. Moze to "lekarstwo"

Mam taka znajoma obie poronilysmy w listopadzie. Smsujemy bo widujemy sie bardzo rzadko a ja nie jestem w stanie sie jej przyznac. Boje sie ze za bardzo ja bedzie bolec. Mysle ze dobre dusze juz jej powiedzialy i tak mi jej zal.





Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@hajmal słonko nie ukrywaj tego przed koleżanką bo to będzie ją bolało jeszcze bardziej że takie tajemnice przed nią robisz ...
Co do wagi to u mnie obecnie 2,5 kg na plusie a co do wagi maleństwa to szczerze nie wiem czekam na wizytę która ma być 3 czerwca i wtedy będziemy patrzeć jak z tą wagą u maleństwa mam nadzieje że nadrabia.... Ja tez startuje z nadwagą a prawie od miesiąca waga u mnie stoi nie wiem czy się cieszyć czy martwić
 
Boje sie ze jak powiem to sie nie uda. Z drugiej strony przeciez do niej zalamanej nie powiem. Ty sluchaj udalo nam sie , i choc dodam ale nie wiem co bedzie bo co rusz jakas kloda pod nogami lezy. To jej nie bedzie lżej ani mi.
Wogole to mam dzis straszny dzien, wiąże sie to z poronieniami i z moja mama ale nie moge o tym tu pisac. Na dodatek dobrze sie czulam i chcialam zapomniec, czyms sie zajac zeby o mamie nie myslec wiec wzielam mlodego i pojechaliśmy do miasta. Po powrocie w sumie po 2 godzinach smutne myśli dopadly mnie znowu i zlapal mnie skorcz. Leżę, potem ma chwile zasnelam i niby jest ok ale widzicie ja ze strachu potrafie sobie wyimaginowac bol. Tz tak mi sie wydaje ze potrafie. Bo jak mysle i sie boje to czuje go mocniej. Oj nie wiem czy z tego mojego pisania cokolwiek zrozumiecie.
Zwyczajnie mi dzis ciezej niz co dnia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oliwcia mam nadzieje ze maluszek nadrabia i bedzie wszystko dobrze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrocilam z prenatalnych. Lekarz spoznil sie godzine wiec byl szybki, niedostepny i sie irytowal na zadawane pytania. Dowiedzialam sie ze z usg wynika ze jest ok, mala ma 410g i tyle. Filmu mi nie nagral bo mowil ze nie umie. Meza pod koniec wyprosil a mlodego nie wpuscil. Strasznie zawiedziona jestem bo bylo nie milo. Pomijajac moich chlopakow to jak go o cos pytalam to burknol raz czy drugi, "sprawdzam" a tak to glosu z siebie nie wydal.
Oj tak wyniki maja byc za 2 tygodnie dopiero. Najwazniejsze ze z mloda ok.
1495983742-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@hajmal super, że dzidzia zdrowa. Wiem, ze smutno jak lekarz tak traktuje, ale ja bym mu chyba powiedziała ze ma byc milszy...Ale nic się nie przejmuj, następnym razem trafisz lepiej :) A co do Twojego złego dnia, to każda z Nas ma takie dni i to jest notmalne, a Ty masz do tego wieksze prawo, bo ciąża, bo się boisz po swoich przeżyciach itd....Będzie dobrze słonko, zobaczysz;)

@0202oliwcia a Ty jak się masz?

Ja też mam krsyzys jakiś. Czekam już na urlop, w drugiej połowie lipca jedziemy nad morze. Marzę o odpoczynki i wyluzowaniu.....
 
@ni_kusia ogólnie nie jest źle ale dziś mam mega dola psychicznego cały dzień boli mnie łydka nawet z chodzeniem mam problem bo taki skurcz mnie złapał w nocy ze siedziałam i wyłam dosłownie ..... Mdłości często wracają ale to w takim naterzeniu ze mam wrazenie ze zaraz oddaj wszystko z dwoch poprzednich dni .....

A ty słonko co taka wypąpowana ???
 
Nikusia przy takim upale ja sie nie dziwie ze jestes wypompowana. Ja tu sie obijam a Ty musisz pracowac. :(

Oliwcia bierzesz magnez na skurcze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, mój mąż od półtora miesiaca pracuje popołudniami dodatkowo. Dom na mojej głwowie. Nie to zebym sie skrażyła, ale wiecie jak to jest, ful roboty, i nagle patrzysz na zegarek a tu 22 a ty nie masz siły na obejrzenie filmu. Teraz robiłam młodej urodziny 2 torty, rodzinka się zjechała, ale jestem zmęczona. Czekam na urlop, bardzo go potrzebuję...

A Wam współczuje, ze w te upały musicie się męczyć. Wiem, jak to cieżko.
U mnie teraz leje, oberwanie chmury, więc pewnie się ochłodziło. JEszcze 10 minut i kończę pracę - juhuuuu ;-)
 
Do góry