reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam przyjaciolki

reklama
witam sie z rana,kawka juz wypita,pranie sie pierze..a ja zaraz biore sie za robote,bo jakisms dziwnym trafem dostalam wene..mezowy pojechal dzisiaj na szczupaki...ciekawe czy jakiegos zlowi,a za tydzien rozpoczyna nocne lapanie ryb...co roku to samo,tak to juz jest jak ma sie w domu wedkarza...a moj Hubi cos chory,od wczoraj wieczor goraczka 38.6 i raz zwymiotowal..jak mu do jutra nie przejdzie to bede musiala zbrac go do lekarza...najgorsze,ze mowi ze gardlo i uszy go bola..:-(mam nadzieje,ze to nie angina..bo dopiero co na nia chorowal..a ja w pon.mam znowu egzamin,na szczescie ostatni..
milego weekendu,ale pewnie jeszcze do was zajrze,,,bo zapowiada sie na to ,ze nigdzie nie wyjde..:-:)no:
 
gosiaczek glowa do gory,bedzie dobrze a z facetami to juz tak jest,ze czesto gesto widza tylko swoje problemy,niestety.widze,ze masz duzo na glowie,powodzenia na sesji..my kobiety zregoly jestesmy sline,dasz rade a jak tylko czas pozwoli to pisz

moj synek jednak chory..:-(rano chwilowo garaczka spadla,a teraz znowu podkoczyla do gory..nie wiem,czy jeszcze dzisiaj z nim nie pojade do lekarza..co wypije,to zwymiotuje..........na jedzenie nawet nie spojrzy.........
 
Moj maly chyba tez chory,bynajmniej katar go zaatakowal.O nie,oby tylko na chwile,bo u niego moze sie skonczyc zapaleniem oskrzeli.Goraczki jeszcze nie ma,ale juz sie martwie.
gosiaczek-w problemach na tej stronie forum nie bedziesz sama.Kazda z nas trafila tu pewnie z ciekawosci i samotnosci...Wiele z nas jest do dzisiaj.Razem latwiej.
 
reklama
Ewka, Madzia oj biedne te wasze maluszki....moj maly ma troche kaszel narazie nie jest zle mam nadzieje ze mu przejdzie. gosiaczek witam :) pisz jak najwiecej Pozdrawiam
 
Do góry