• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Szyjka 1.3 cm bez ciąży

reklama
szczerze mówiąc wolała bym już nie ryzykować utratą kolejnego dziecka i od razu założyć ten pasek
No to musisz iść na konsultację do kogoś, kto taśmy zakłada. W Łodzi jest najbardziej znany profesor, ja mogę polecić kogoś w Krakowie. W Warszawie też powinno coś być. I na północy gdzieś nad morzem jest też dobry ośrodek.

Generalnie są też dwie metody zakładania. Jedni zakładają laparoskopowo, a inni zakładają z takim cięciem jak przy cc. I teraz są różne teorie. Niektóre kobiety twierdzą że tylko z cięciem, ale nie ma badań które faktycznie by to uzasadniały. Plus jest taki, że w awaryjnej sytuacji założą taśmę też w ciąży, ale to naprawdę w wyjątkowych przypadkach i lepiej wcześniej być w kontakcie z profesorem, żeby się nie okazało, że jedak nie założą. No i wtedy masz cięcie jak do cc, a z przeciwbólowych tylko paracetamol 🤡
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry