reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

Dziewczyny,
Udało mi się kupić rewelacyjny komplet bodziaków w różnych odcieniach zieleni.5 sztuk za 15 zł w tk maxxie. Byłam w szoku jak zobaczyłam cene.
Więc polecam zajrzeć tam bo wynika z tego że mają promocję. I żeby nie było to bodziaki 100 % bawełna.
 
reklama
Witajcie dziewczyny *
na samym poczatku pytaliscie o komisy itd
a wiec bylam ostatnio w komisie na ul orzechowej to jeste tak jak by za biedronka kupialam malej fotelik swietny stan i co mnie powalilo na nogi ze za 100 zl kupiłam prawie nowy fotelik do 19 kg firmy Chicco jak narazie jestem zadowolona wiec zobacze jak bedzie dalej narazie w tym jednym bylam bo zdecydowalam sie pierwszy raz kupic w komiesie ale strzal w 10*
pozdrawiam mamusie z wroclawia i chetna zapraszam na kawke **
 
Moim zdaniem Askot ma nieco wygórowane ceny. Z czystym sercem mogę polecić Bajkę koło Pl. Kromera.
 
a ja zaopatrzyłam się na allegro. Właściwie wszystko tam kupiłam, mam już sprzedawców sprawzdonych i godnych polecenia.No, ale ja nie bardzo lubię chodzić po sklepach.
Rzeczywiście - Rossmannowe kosmetyki Babydream sa bardzo dobre - nie uczulają, nie mają wyrazistego zapachu. Poelcała mi je nawet położna środowiskowa. Pieluszki kupujemy w Biedronce - Dada.
 
Ja też polecam Bajkę no i Allegro.
Np na Allegro kupiłam wózek Tako jumper X 3w1 za 1050zł( z przesyłką) ale w gratisie dostaliśmy moskitierę na wózek i fotelik, folię przeciw deszczową na wózek i fotelik, parasolke, torbę na wózek i matę edukacyjną, a np w Ascocie sam wózek bez żadnych dodatków kosztował 1280zł więc różnica jest.

jeżeli chodzi o kosmetyki to polecam aptekę internetową Dbam o Zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl , mają dużo promocji dla mam i dzieciaczków, zamawia się przez internet, ale odbiera się leki w aptece mają dużo punktów we Wrocławiu, no i w wyprawce szpitalnej dostałam dodatkową karte rabatową :-)
 
Witam przyszłe mamusie :biggrin2:
Jestem listopadówką 2009 i mam do sprzedania wózek wielofunkcyjny deltim model Puma beżowo-oliwkowy, gwarantuję, że wózek jest w stanie idealnym i bardzo wygodny dla dziecka, sprzedaję go ponieważ dostaliśmy w prezencie spacerówkę typu "parasolka".
oto link i zapraszam do zakupu :biggrin2:
wózek deltim Puma jak nowy + gratis parasolka (1194342916) - Aukcje internetowe Allegro
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!!!
 
reklama
ja dużo rzeczy kupiłam w Tesco i na wyprzedażach letnich teraz m.in. w Kapp Ahl, bo były świetne rzeczy w bdb cenach.
A wszelkie kosmetyki i akcesoria lubię kupować w Super Pharmie (np. tej na Oławskiej), bo często mają promocje i naprawdę atrakcyjne ceny.
A tak przy okazji- które pieluszki polecacie dziewczyny- pampersy premium czy huggisy? Nasłuchałam się tylu sprzecznych opinii, że już sama nie wiem :/
 
Do góry