reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

sama sprawdzisz co odpowiada Tobie i twojemu maluchowi. :-) kup po małej paczce jednej i drugiej firmy :-) i będziesz mieć porównanie...
 
reklama
My na poczatku uzywałysmy pampersów. Hugisy sie nie sprawdziły. Moim zdaniem kiepsko trzymaja zawartosc. Wiecznie Misia miała ubranka poplamione. Teraz uzywamy baby dream z rosmana. Mozna je kupic pakowane po 2 sztuki do sprawdzenia.

My wiekszosc wyprawki kupowalismy w baby maxxie na bielanach reszte w auchanie.




https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/bizuteria-z-misiowych-lapek-43182/
 
My używamy Huggisów od urodzenia i bardzo dobrze nam się sprawdzały. MisiaM może źle dobierałaś rozmiar,albo za luźno zapinałaś. Nam ani razu nie zdarzyło się nic podobnego. Rzepy bardzo dobrze trzymają....ani razu nie mieliśmy odparzonej pupy. Nie zmienialiśmy ani nie mamy zamiaru zmieniać pieluszek.

Jeśli chodzi o ubranka to prawie wszystko mamy z Tesco. Bardzo często mają świetne promocje, a i na jakość ubranek nie narzekam.
 
witam :)
jestem wroclawianka i z checia wzielabym udzial w baby targu :)
mam sporo rzeczy po moich dzieciakach w roznych rozmiarach

czy ktoras z was uczestniczyla w takiej wymianie w zeszlym roku ?
 
Witam!

Mam do sprzedania drewniane łóżeczko dla dziecka, które użytkowane było tylko przez pierwsze 6 miesięcy życia synka. Stan idealny. Zdjęcia na maila:)
 
Hej;)
Jestem przyszłą mamą,ale samotną. Nie stać mnie na drogie ubranka. W chwili obecnej mam zaledwie kilka sztuk. Może znacie jakieś tanie sklepy,ciucholandy albo sklepy internetowe? Tylko z góry mówię,że body za 30 zł nie jest dla mnie tanie,bo naprawdę mam ciężką sytuację:(
 
Przejdź się do carrefoura tam często wyrzucają bodziaki i kaftaniki po 3,99zł.
Jedź też do Korony akurat w realu są promocje na bodziaki i śpioszki (bodziaki po 2,99, śpiochy nie zauważyłam ceny).
Dzisiaj byłam w e'leclerc to bodziaki były po 5,90 w koszach, jakieś tam śpiochy widziałam po 14,99, rajtki po 3zł. Kupiłam fajną, grubą, pikowaną kamizelkę na wiosnę za 20zł.
Odrazu Ci mówię zapomnij o askotach, bajkach itp. Drogo tam jak cholera.
A ciucholand... Na komandorskiej jak jest biedronka wejdziesz po tych schodach na górę, wyrzucają tam podobno fajne ciuchy za przystępna cenę.
 
o, to ja się też podpinam pod pytanie w temacie. bo na razie tanio to kupuję tylko na Allegro...
 
reklama
w tesco też mają fajne i niedrogie rzeczy, teraz są wyprzdaże 30% ale pewnie będą i 50%, generalnie w dużych marketach często można coś tanio ustrzelić
 
Do góry