reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarczyca a ciąża

reklama
Dziękuję za sugestię, oczywiście powtórzę badania! Przy okazji zrobię w końcu antyTPO, bo jak dotąd to kończyło się na tym, że wiem, że jest ono bardzo ważne i doradzałam je każdemu, a sama nie miałam zrobionego.
 
oj to wszystko takie skomplikowane:/ Dzięki dziewczyny za przydatne linki. Super że badania będą bezpłatne. Ja niestety znajduję się w grupie podwyższonego ryzyka ponieważ moja mama choruje na hahimoto wiec chetnie sie przebadam aby miec pewnosc ze dzidziusiowi nic nie grozi.
 
Misia zuch! Glowa do gory i tak trzymac :-), no i duzo praktykowac ;-)

Marta wiadomo, najlepiej komus radzic....:-D ale tak na powaznie to dobrze zrobic, bo jak sie wie to mozna kontrolowac. Ja nie wiedzialam i straszne spustoszenie zasialo to Hashimoto w moim organizmie :wściekła/y:, mialam wszystkie mozliwe objawy o bardzo duzym stopniu nasilenia.

Katarzynka dobrze sie zbadac, zeby wiedziec. Chociaz mozesz byc "czysta", ja mam bardzo duzo antycial a Pimpek ani sladu cale szczescie :happy2:
 
No tak, doradzać zawsze najprościej:) Teraz już koniecznie zapisuję się na tydzień tarczycy i zrobię sobie badania... i to antyTPO... tylko mam pytanie, niedoczynność tarczycy już mam, czy wciąż może grozić mi Hashimoto?:( Śmiejąc się przez łzy, to byłaby kumulacja, dwa w jednym;/
 
Mi najpierw wykryto niedoczynność. W zwiazku z tym endokrynolog zlecil mi reszte badan, min. przeciwciala AnTYTPO i po tym badaniu wyszlo ze mam Hashimoto. Takze to ze masz niedoczynnosc oznacza ze warto zrobic reszte badan poniewaz mozesz miec tez inne choroby związane z tarczyca, m.in Hashimoto.
 
Niedoczynnosc jest jednym z objawow Hashimoto. Wcale nie musisz miec Hashimoto, moze to "zwykla niedoczynnosc" miejmy nadzieje :eek:
 
Zapisałam się na badania w ramach tego tygodnia walki z chorobami tarczycy na 26 maja:) W końcu się dowiem się czy niedoczynność i hashimoto mnie atakują:)
 
reklama
Trzymam kciuki oby nie!!!:happy2:
Ja właśnie odstawiłam tabletki, zdecydowaliśmy, że nie ma sensu abym dłużej je w siebie pakowała;-)
Niestety na razie mam duży stan zapalny a dzisiaj strasznie bolą mnie jajniki nie wiem czemu, kończy mi się @ i teoretycznie jutro powinnam zacząć następne opakowanie, ostatnio gin badała mnie i mówi, że jajniki w porządku. Może to przez ten stan zapalny? Sama nie wiem:sorry:
 
Do góry