reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez mrowa1, 8 Luty 2006.

1. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam nadzieje ze znajda sie jakies osoby z Tarnowa . Zapraszam na pogaduchy  ;) o dzieciach pogodzie i co jeszcze sie nawinie :laugh:
    pozdrawiam

2. elza ab

elza ab mama Tosieńki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja sie melduje :) :) :)

3. reklama
  4. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to teraz mozemy sobie pogadac
    Elaz a pracujesz gdzies czy siedzisz sobie w domciu samiutka iczekasz na mezusia tak jak ja wtej chwili ;D

5. elza ab

elza ab mama Tosieńki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Niestety nie pracuje i siedze wdomciu.Tzn.pracuje tak dorywczo,a szukam pracy na stale

6. elza ab

elza ab mama Tosieńki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak samiutka to nie jestem bo mam psa co mi pol domu rozwala.No ale lepiej ze cos biega po domu bo inaczej to by smutno bylo :)

7. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    napewno cos znajdziesz trzymam kciuki za ciebie :) a twój maz gdzie pracuje bo mój pracuje u Steinhofa klocki hamulcowe i haki na przemysłowej siedzi sobie w biurze ::)
    A gdzie wczesniej mieszkaliscie??

8. elza ab

elza ab mama Tosieńki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A mezus to pewnie nie predko wroci,bo on jakis pracoholik jest ;D
    A tak pozatym to ty z Tarnowa pochodzisz czy tu przyjechalas za mezem?

9. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja od urodzenia mieszkam na woli mój mezus tez na woli ;D najlepsze jest to ze mielismy do siebie rzut beretem ;D jakies 300 m tylko przejsc przez głowna ulice ;D . A teraz mieszkamy sobie sami w domku jednorodzinnym i czasami to umieram z nudów dobrze ze jest net ;D

10. reklama
  11. elza ab

elza ab mama Tosieńki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moj pracuje w rodzinnym interesie-grubsza slusarka-jakies bramy itp.Dlatego tu wlasnie zamieszkalismy.Ja pochodze z Krakowa i troche dziko sie tu czuje,bo i rodzina i znajomi zostali tam,ale nic to.

12. elza ab

elza ab mama Tosieńki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tesciow mam ok to przynajmniej tyle.Wogole to wszystko bylo by dobrze tylko mi dzidzi do szczescia brakuje

Poleć forum