reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

Do dentysty chodze na Krakowska,nawet nie narzekam.A mnie w ciazy to chyba wszystkie zeby poleca jak juz teraz mam takie problemy.Nie wiem czemu,ale ja mam bardzo wrazliwe zeby,dziasla.Stosuje zalecona przez dentystke paste i faktycznie teraz przynajmniej moge bez bolu jesc.Ale na dentyste to ja zawsze majatek wydawalam.
A ja dzis popadlam w dolek jak zobaczylam sie w lustrze no i zawartosc wlasnej szafy.Dlatego jutro wybieram sie na wieksze zakupy,jakis fryzjer,no a wlosy to mi tradycyjnie maz zafarbuje(musze przyznac ze mu to calkiem dobrze idzie).Poszaleje sobie,a co! :) Porozgladam sie tez jeszcze troche za praca i mam nadzieje ze w koncu cos znajde.Juz mi sie troche nudzi,bo nie dawno to ja nawet 5 minut nie mialam spokojnych,a teraz taka stagnacja.
Milego wieczoru zycze
 
reklama
Ah!Dzis przechodzilam kolo tego tarnowskiego kina i w walentynki graja JA WAM POKAZE.Lubie ksiazki Grocholi,wiec film tez moze mnie zainteresowac.NIGDY W ZYCIU bardzo mi sie podobalo.Choc musze przyznac ze ksiazka byla lepsza.
A mam jeszcze male pytanko:ty jestes na urlopie wychowawczym?a jak tak to ile zamierzasz jeszcze z niego korzystac?oczywiscie to tylko moja ciekawosc wiec jak nie chcesz to nie odpowiadaj
 
no zycze udanych zakupów ja teraz nie mama czasu szalec :( jak ide na zakupy to z jezykiem na brodzie latam :p bo z Mela to zadne chodzenie :( wiecej sie odenerwuje niz kupie :mad: :mad: Ja pracuje u moich rodziców i jestem włascicielem sklepu (tylko na papierze ;) ) a rodzice mi wypłacaja wychowawczy bo mi jako pracodawcy nie przysługuje ::) :(
Z powrotem do pracy raczej nie bede miec problemów :laugh: ale nie chce Melki narazie samej zostawiac bo jak narazie nie jest w domu az tak strasznie kruchutko zebym musiałą pracowac ;). Ja myslałam ze dopiero wróce do pracy jak bede miec drugie dziecko czyli za 3-4 lata dopiero ( ja chyba w tym czasie zwarjuje ::) :-[ ).
To super ze dbasz o zeby ale faktycznie majatek one kosztuja :( Ja chodze do vita dentu na wielkich schodach i jest spoko bo tam moja psiapsiólka pracuje 8) . Ale w ciazy bedziesz musiała niestety bardziej dbac o zeby a w czasie karmienia mi poleciały te 2 zeby bo jak nie jesz odpowednia ilosc wapna to ci organizm bierze z zebów :( głupio nie :p
Ja tez była na nigdy w zyciu fajny film tez molestuje meza zebysmy szli na 'ja wam pokaze" ale wydaje mi sie ze stara obsada była lepsza niz ta :p
 
No to wrocilam :)Z wlosow jestem zadowolona ,ale zobaczymy co moj mezczyzna powie :) A pozatym to dopadlam z trzy sweterki i jedna koszulke-uwielbiam promocje :) :) Tylko chcialam jeszcze jeansy,ale te co mi sie podobaly byly w jakis kosmicznych rozmiarach.Wogole jakos w Tarnowie rozmiar 36-38 jest malo spotykany,albo ja mam pecha.
Teraz zabieram sie za sprzatanie,bo juz patrzec nie moge co tu sie dzieje :)
 
No to super ze zakupy sie udały ;) a jak fryzurka moze wkleisz fotke jak oczywiscie chcesz :)
a gdzie byłas na zakupach?? a co do rozmiarów to chyba sa ::) albo ich nie ma bo to najbardziej chodliwy numer ;)
A teraz Łukasz usypia Amelke bo mnie wykonczyła psychicznie i jeszcze chwila i bym niewiem co zrobiła ::) :-[ :-[ :-[ :-[
Ale mu zabardzo nie idzie bo zazwyzaj ja ja usypiam :-[ :(

To miłego sprzatania no i napisz co mezus na nowy wyglad powie ;)
 
Zdiecia na razie nie moge wkleic bo nie mam obecnie cyfrowki.Moze cos wykombinuje -zobaczymy.Mezowi bardzo sie spodobala fryzura,stwierdzil,ze bardzo do mnie pasuje :) A na zakupach bylam prawie wszedzie-zeszlam caly Tarnow wzdloz i wszerz :) A co do tych rozmiarow to tez mi sie wydawalo ze sa tak popularne ze nie bedzie problemu.Okazalo sie jednak inaczej,ale moze faktycznie wiekszosc dziewczyn ma takie rozmiary i szybko znikaja.Dzis zajrze jeszcze w jedno miejsce, a potem na obiadek do tesciowej :) -a co,nie chce mi sie gotowac ::) Milego dnia zycze
 
Jak masz dobrz tesciowa to niech gotuje dla synowej kochanej ;) My w kazda niedziele idziemy na obiad do tesciów lub do moich rodziców ;D bo tez jestem leniwa ;D

elza ab pisze:
A na zakupach bylam prawie wszedzie-zeszlam caly Tarnow wzdloz i wszerz :)
To co pewnie musiało długo zejsc ;) pewnie 2h góra bo tarnów taki wiielki ze hej ;D :(

No to maz docenił cie :) dobrze ze zauwazył jakas zmiane ani tak jak na reklamaie ;) :laugh:
 
No i jak juz po obiadku??? napewno smaczny był. Ja dzis robiłam uszka z miesem i na to sos napoli z serem taki szybki obiad ;)
u nas jutro znajomi wpadaja na pogaduszki ;D juz sie nie moge doczekac :laugh: to taki relaks dla duszy pogadac z kims innym niz tylko z rodzina :-[ Upiekłam placka którego juz połowe rozdałam rodzicom bo i tak pewnie by nie poszedł u nas tylko musiała bym wyrzucic :( a tak ktos przynajmniej ze smakiem zje ;D
 
A ja sobie tak dzis siedze i czekam na meza.Wybieramy sie na narty :) Obiadek wczoraj byl pyszny :) A co do ciasta to ja jak pieke to caly prawie sama zjem-taki jestem lasuch :) Ja zreszta nie wyobrazam sobie abym codziennie nie zjadla czegos smacznego.A jak tam wypadl wieczor z znajomymi?
Ucalowania dla Melki
 
reklama
Czesc dziewczyny jestem z Tarnowa mam na imie Kaska. Kubus jest troszku starszy od Amelki 14 lutego skonczy roczek. W tamtym roku dostalismy sliczny prezent Walentynkowy naszego synusia wiec w tym roku napewno spedzimy ten czas we trojke.



 
Do góry