reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

Witam!!

temat stary oczywiscie ten zaczęty. Ja mam pytanie czy jest ktos zainteresowany bo rusza klub malucha k. Tarnowa rozwojowo edukacyjny dla dzieciaczków. Alternatywa dla przedszkola dla zainteresowanych i zapracowanych mam i tatusiów. zachęcam do kontaktu.
 
reklama
Witam!
Jestem z Tarnowa.
W tym roku kończę 18 lat.
Chciałabym znaleźć pracę na wakacje w charakterze opiekunki. Jest to dla mnie bardzo ważne. Lubię zajmować się dziećmi. Wcześniej nie pracowałam, ale opiekowałam się młodszym bratem oraz kuzynostwem. Mogę zagwarantować pełną dyspozycyjność. Jestem osobą lubiącą spędzć czas z dziećmi, uczciwą, pracowitą, bez nałogów, więc myślę, że warto mi zaufać. Niestety mimo moich długich poszukiwań, zamieszczania ogłoszeń nikt się nie odzywa. Może ktoś doradzi mi gdzie jeszcze szukać?
 
Do góry