reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

Tak Smida jest na starym i tam mialam rodzic ale jak poszla na urop to juz nie widzialam co robic i poszlam do lekarza kuzynki Krasa. Balam sie bo w 9 miesiacu wizyty sa co tydzien czy tam gora dwa a ja mialam nastepna za ponad trzy tygodnie. Bo wlanie jej nie bylo. I poszlam do niego mialo to byc tylko poki Smida jest na urlopie ale okazalo sie ze urodze wczesniej bo mialam stare lozysko.

Co do fisher price to faktycznie Kuba momentami i teraz leci za tam powinno byc to wolnijsze.

Co do zastoju pokarmu to wspolczuje pamietam jak to boli.



 
reklama
Aha ;D
Bo moja tesciowa cały czas była na biezaco w trakcie porodu dziki niej bo połozna która pracuje ze Smidowa to jej dobra kolezanka ;) A ta Smodowa to fajna baka taka miła i sympatyczna bo ja poznałam jak lerzałam na połoznictwie

kacha381 pisze:
co do zastoju pokarmu to wspolczuje pamietam jak to boli.

mam nadzieje ze juz wiecej nie bedzie :mad: juz opanowana sytuacja :)

Elza wieczór był spox 8) wysmiałm sie jak za dawnych czasów ;D pogadali my jak zwykle o sexie ;D takie znasz straszne swintuchy ;D a jak wy po nartach ja nie nartowa :( bo nie ma kiedy nawet gdzie jechac :( a gdzie wy szusujecie ;D
 
Smida bardzo sympatyczna jest. AleKras tez jest super. Jak kiedys bede w ciazy to trudno mi bedzie wybrac do kogo z nich isc. :)

Moj Kuba spal dzis 1,5 godziny i marudny byl jak nie wim on zreguly spi jeszcze dwa razy dziennie do poludnia ok 2 godzinki i popoludniu z 40 min.
Dobrzez mrowa ze sytylacja opanowana.

Jutro wielki dzien Kuba konczy roczek i na dodatek walentynki. Trzeba wymyslec cos romatycznego :laugh:
 
Witam tarnowianki!
Milo,ze dolaczylas do nas Kasiu :)
Tak sobie czytalam posty i fajnie,ze macie juz doswiadczenia,bo przynajmniej bede wiedziala gdzie isc i trzego sie trzymac.
Fajnie mrowa,ze tak milo spedziliscie wieczor.My planujemy wybrac sie do Krakowa w odwiedziny do naszych znajomych.A co do nart to pojechalismy na Lubinke,bo dalej nam sie nie chcialo.Bylo naprawde fajnie,stok nie byl oblodzony i calkiem dobrze mi sie jezdzilo.Ja tam wytrawna narciarka nie jestem-zaczelam dopiero 3 lata temu.Uczylam sie razem z tesciowa.Teraz to juz nawet jezdze w miare szybko i plynnie i calkiem mi sie to podoba,ale kiedys to nawet nie chcialam o tym slyszec.Taki ze mnie tchorz! :)
Ucalujcie swoje maluch,a ja zmiatam do jakies roboty pa
 
no i oczywiscie: [b]BARDZO CIEPLUTKIE ZYCZENIE DLA kUBUSIA,NIECH ROSNIE ZDROWO I BEDZIE POCIECHA DLA MAMY[/b]
 
tort.gif
kwiaty01.gif



urodziny01.gif
To wszystkiego najlepszego dla Kubusia z okazji roczka zeby zawsze był usmiechniety i grzeczny ;) :-* :-* :-* :-* :-*
 
No to dzisiaj balujemy ;D z walentynka ;D i Kubus z okazji pełnego wieku

To super elza ze ci dobrze idzie mnie tez ciagnie ale narazie Mela za mała :( moze za rok ;)


 
Mela poszła spac uffffff wreszcie :p a ja mam chwileke na bb ;D
U nas pełno sniegu :o i jeszcze sypie :( bede musiała isc odgarnac snieg bo jest go tak dużo ::) dobrze ze nie ciezki musze :p zadzwonic po siostre zeby przyszła do Melci na chwile mam nadzieje ze przyjdzie bo jak nie... :mad:
nie lubie zimy ja chce WIOSNE!!!!!!!!!!!!!
Nudzi mi sie w domu :p nie chodzimy na spacer bo po pierwsze pogoda beznadziejna a po drugie w niedziel skonczylismy antybiotyk :( i kisimy sie juz w domu 3 tygodnie :( a tak bym wzieła Mele na sanki ::) :laugh:
 
Dziekuje za zyczenia dla Kubusia.
Wczoraj moj roczniak byl nie znosnsny. Dawal popalic a spac poszedl o 22.30 porazka.

U nas tez sniegu mnostwo. Wczoraj na polku Kubus byl tylko chwilke tez sie go boje jeszcze barac bo dopiero byl chory.
Ja tez chce juz wiosne moze Marzanne wczesniej utopimy :laugh:

Elza ja na nartach bylam ostatnio przed ciaza tez na lubince ale czesciej na wierchomle jezdzilismy teraz jakos czasu nie ma. A i Kuby jeszcze na tak dlugo nie zostawialam.
Ale mam ochote sie przejecjac i moze meza wyciagne poki jeszcze jest ;D
 
reklama
Witam po południu dopiero mi net zaczał działac :p ale lepiej pozno niz wcale ;D
Ale mamy piekna pogode ale my nie wychodzimy jeszzce dzis moze w piatek bo sie boje ze Mela znów cos złapie i bedziemy siedzie w domu :p poczekam jeszce te dwa dni jakos dam rade ;D

Elza czemu sie nie odzywasz co u ciebie pisz kobieto :) do nas czesciej

Kacha dobry pomysł z ta Marzanna to kiedy idziemy ja topic pewnie do Watoku ;D ale ona raczej nie utonie bo za płytko jest ;D i zima bedzie przez okragły rok ::) :(
 
Do góry