reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

czesc kasia fajnie ze do nas dołaczasz ;) opowiedz nam cos o sobie i swoim dzidziusiu Kubusiu chyba juz roczek na dniach :laugh: . gdzie mieszkacie i co porabiacie :) pozdrawiam
 
reklama
Witam mrowa1 mieszkamy w Tarnowie pod gora marcina bardzo ladne miejsce. Mam gdzie chodzic na spacerki z Kubusiem. Jest u nas bardzo spokojnie. I to mi sie tu podoba. Ja teraz nie parcuje opiekuje sie Kubusiem a maz pracuje za granica. Czekam z niecierpliwoscia na wiosne bo to siedzenie w domu mnie juz wkurza. A tu sypie sypie. Kuba ostatnio mi trochu chorowal mialam ochote nawet isc z nim do groty solnej ale lekarka mi odradzila. Nie wiem czemu. Juz sie nie dopytalam bo Kuba darl sie jak nie wiem.
Nie lubi byc badany. Doczytalam sie ze rodzilas na starym szpitalu a ja sama juz nie wiem gdzie lepiej. I o jednym i o drugim sie nasluchalam. Az strach bylo rodzic zdecydowalam sie na nowy no i faktycznie pieknie mnie zrobili wypisali w 2 dobie a ja mam konflikt krwi z mezem on ma plus ja minus i w takim przypadku powinni nas zostawic na 5 dob w szpitalu i po 1 dniu spedzonym w domu musielismy wracac do szpitala bo Kuba dostal zoltaczke i musial byc naswietlany.
Ale na szczescie Kuba silny chlop i szybko mu przeszlo.
A Amelka jaka duza sie urodzila moj Kuba to malutki byl wazyl 3150 a dl 55 cm zreszta do tej pory gruboscia nie grzeszy 9,5 kg chudzielec jeden.




 
Tak własnie jest na nowym szpitalu i zdecydowałam sie na stary ale głupio zrobili ze cie wypisali juz 2 dobie :o tam włąsnie jak najszybciej pozbywaja sie pacjentów :( ze mna lezałaa dziewczyna tez po cesarce i zapłaciła zeby wyjsc wczesniej o jeden dzien troche głupio nie bo jak by sie jej cos stało to musiała by wracac ::) ale dobrze ze z kubusiem juz wszystko ok to najwazniejsze ;) Co sie przejmujesz tym ze tak mało wazy nie ma czym jak je i apetyt mu dopisuje to bardzo dobrze ;D za to moja mela ostatnio tylko cyca ale chyba dlatego ze była chora :p i ja gardło bolałao i niemogła nic przełknac a teraz zeby nie zapeszyc (tfu tfu ;D) zaczeła cos podjadac pomału bo o 8 miesieaca była cały czas na cycu :o nic innego nie podchodziło :(
a gdzie nalezycie do przychodni my do center medu i naszym pediatra jest Lis fajny gosciu troche flegmowaty :p ale dokładny a ot w tym wszystkim chodzi ;)
Szkoda ze masz mezusia za granica :( niemasz sie komu wyzalic podenerwowac kogo i nie jest cały czas na biezaco :( a mieszkacie sami ??
 
A zapomniałm naapisac fajkna macie lokalizacje góra Marcina ::) :) blisko do miasta ale tak jakby juz to peryferie basen niedaleko i macie tam tez spokoj jak my ;D My mieszkamy prawie pod lasem na woli rzedzinskiej koło remizy strazackiej na woli ;) moze kojarzysz
 
Moj Kuba nie lubial mojego mleka karmilam go 6,5 miesiaca ale przestalam bo nie bylo sensu. Teraz juz zjada prawie wszystko.
A Twoja Amelka chodzi juz czy raczkuje.
My do lekarza nalezymy do przychodi na walowa zapisalam Kube do lekarki ktora jeszcze leczyla mnie pani dr Antecka. Naprawde dobry lekarz. O kazdej porze moge do niej zadzwonic albo w razie czego podjechac.

Kuba tez mial ostatnio chore gardelko ale mi jadl gdyby nie ta biegunka ktora panowala ostatnio w tarnowie jakich wirus cholerny to pewnie przytyl by wiecej . Ale nas wszystkich w domu chycilo i trzymalo ponad tydzien.

Wole rzedzinska znam bardzo slabo niby mam tam rodzine ale od lat nie bylam u nich.

 
Kacha znam Antecka tez bylismy u niej prywatnie fajna babka ;)
Melka raczkuje jeszcze nie stawia sama krokow ale z moja pomoca lub chodzika jezdzika to sobie zasówa ;D ostatnio upatrzyła sobie schody i na raczkach wspina sie na nie :o juz nie mam do niej siły :p musze patrzec co ona robi ale ty pewnie tak samo masz ;)

to dobrze ze choróbsko sobie poszło :p napewno go wymeczyła ta biegunka a nas mam nadzieje ze omnie ::)

Teraz Mela bawi sie kabelkami i pisakami cała buzia pomazana ;D
 
Kacha a kto prowadził cie w ciazy ?? bo moja kolezanke która ma na dniach rodzic prowadzi Ssakowa
 
Mrowa mnie w czasie ciazy prowadzila dr Smida ale poszla na urlop pod koniec mojej ciazy i kuzynka polecila mi dr Krasa i wlasnie przy nim rodzilam.


A moj Kuba zaczal chodzic jak mial 9,5 miesiaca teraz juz biega mam lzej ale na poczatku tragedia kregoslup bolal okropnie.
Teraz biega z pokoju do pokoju i sie sam bawi.
Chodzika nie uzywalismy bo Kuba nie chcial jak go tylko do niego wsadzalam ryczal okropnie. Za to uwielbial hipopotana fisher-price dzieki niemu nauczyl sie chodzic tak szybko.
Co do schodow to Kuba tez uwielbia po nich raczkowac. Momentami mam dosc.

A teraz juz spi myslalam ze bedzie lazil do polnocy ale w koncu go zmoglo.

Milych snow dziewczyny.




 
O to Kubus szybki chłopak jest :laugh:
My mamy tez z fiser price tylko słoneczko fajny jest mamy go dopiero tydzien ale Mela jest zadowolona tylko jak chodzi przynim to czasami nie moze go opanowac i szybko musi za nim biegac :laugh: :laugh: ale juz jest coraz lepiej ;)

Smidowa tez jest na starym chyba ze to jakas rodzina albo pracuje w dwóch szpitalach ;)
 
reklama
No a ja mam dzis zastój :( i boli mnie wszystko :( pzrez ten cycek :p ale juz troche odciagnełam recznie bo akurat pozyczyłam w tamtym tygodniu laktator kolezance która ma rodzic juz zaniedługo :)
 
Do góry