• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tarnów

reklama
dziewczyny dziękujemy za życzenia i za pamięć :-) my za pól godziny spodzewamy się gości a mała właśnie poszła spać :) strasznie przeleciał miten rok a w nocy jak sie obudziłam to miałam wspomnienia z pordowki i szpitala .. strasznie dziś się wzruszam ... spadam bo ryczeć będę ;)
 
reklama
węgielek Sto Lat dla Łusi _1st_.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry