• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tarnów

reklama
reklama
cholipka spodnie u Ani...ale Massku zrobmy tak że w pon Ci fotki na poczte wysle...względem we wtorek rano...tylko adresik bys mi podesłała:happy:
jak to nie masz mojego adresu :szok::szok::szok::szok: jasne że Ci podeślę nie ma sprawy i tak muszę się jeszcze wybrać w tygodniu do "Aliny" bo tam maja teraz duże wyprzedaże najwyżej bym sobie tam coś kupiła i u Ciebie jak będą dobre oczywiście i mi dupsko w nie wejdzie :-D:-D:-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry