• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tarnów

tak się zastanawiałam czy butelkę ci pije bo ja jak Kubę kończyłam karmić to pamiętam że flachę dostawał i zastanawiałam się jak teraz zrobię choć jeszcze pewnie pokarmię ...
strzykawkę próbowałam tylko że ostatnio tyle tego dostaje że się cwany robi i wypluwa :baffled: najważniejszy to ten anty żeby nie wypluł bo potem nie wiadomo czy dać znów czy co zrobić...
Antoś z butelki pije tylko wodę, herbatę i soki, a mleka sztucznego w ogóle nie zamierzam dawać; je kaszki - tak samo jak Kondzio z miseczki :-)
 
reklama
mój kaszki zaczął jeść w 5 miesiącu i od razu udało się łyżeczką - to naprawdę lepsze niż butelka; a karmić piersią zamierzam tak jeszcze do wakacji :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry