reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Mikołajku wszystkiego naj naj naj na kolejny miesiączek
h045.gif
 
Danusia ja bede okolo 11.00:tak::tak::tak:z Tulim bo Doma jedzie z rodzicami moimi na wycieczke;-);-);-)
Ania ale ci fajnie....z tym UK a system sobtowy na pewno zczaił ..może nas podczytuje:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
a w LIDLU są te wielkie kinder-niespodzianki po 11.90 jakby ktoras byla zainteresowana...nasza niestety juz prawie zjedzona:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Helloł :-)
Spieszę zawiadomić że będę ja i Beti dziś w parku koło 16:30 ;-)
Jutro też może się wybiorę ale później niż o 11tej .
 
Ostatnia edycja:
dziękujemy bardzo za życzenia :-) my niestety siedzimy w domku tzn Mikołaj siedzi w domku bo ja dziś załatwienia miałam a że mąż jeszcze się uropuje to ja do biblioteki znów skoczyłam :tak: rozkręciłam się że hej :-D:szok::rofl2:

a Mikołajek strasznie biedny żal mi go okropnie bo jeszcze takiego kataru nigdy nie miał że leje mu się z noska i co chwilę trzeba ściągać :-( do lekarza nie szłam bo nie będę przesadzała i z katarem leciała :eek: dałam mu witke C i navisin no sól i zobaczę co będzie dalej gorączka minęła przynajmniej tyle :baffled:

jutro jadę do Krakowa na zaliczenie więc na parkowe się nie załapię :no: ale jeszcze będzie mnóstwo okazji :tak:

Anita sukienka super bardzo ładna ta biała ;-) a mały zasnął mi dopiero o wpól do dwunastej :szok: jednak go wykąpałam :-D i spał do szóstej :szok:
Karolcia piosenka faktycznie jak Górniak :szok: zdziwiłam się strasznie
Kasiadove Beti bawcie się dobrze w parku szkoda że ja uziemiona:wściekła/y:
 
Dzień dobry
Ale pogoda się zrobiła :szok::tak: Myślałam, że się rozpłynę wracając do domu. (o 6 rano było 0 a po 15 ok.22)

u mnie wszystkie okna czekają na mycie. :baffled:

agataxk O której wstałaś, że zdążyłaś tyle kanapek zrobić. ;-)

karolcia-83 Mi się też zdarzało karmić publicznie w pierwszych miesiącach. (było ciepło, więc dużo czasu spędzaliśmy na polu) Wszędzie znajdą się ludzie, którym karmienie publiczne przeszkadza. I w ogóle pojawienie się z niemowlęciem w wózku w sklepie/restauracji/autobusie.

aniata84 Jak kobieta nie ma wyczucia to już nic nie poradzisz. Przecież można nakarmić dyskretnie - nawet, tak że tylko bardzo wścibskie osoby się zorientują że to karmienie a nie zwykłe przytulenie. Ale już karmienie ponad roczniaka publicznie to dla mnie trochę przegięcie. OK, nie mam nic do tego że ktoś karmi 2-3 lata, ale to już taki wiek że dziecko nie potrzebuje jedzenia tu i teraz i jak nie dostanie to jest płacz, dużo rozumie i można wyjaśnić że takie karmienie to w domu. (na rówieśniczym forum jest dziewczyna która kilka miesięcy temu dopiero odstawiła syna) Ładna sukienka.

agawa25 Wszystkiego najlepszego na Mikołajka. I zdrówka dla niego.
 
reklama
Do góry