reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Tarnów

expresso.jpg
 
reklama
Nie wiem jak u Was ale w Przemyślu wczoraj były koszmarne upały. Dominik nie był w stanie nawet w wózku na balkonie wyleżeć chociaż miał cień. Dopiero po 16. zabrałam go na wycieczkę do marketu w poszukiwaniu wody Gerber której niestety nie ma a także zrobiłam zakupki bo robię dzisiaj 3BIT :-) Potem dołączyłam z Dominikiem do naszych działkowiczów i wróciliśmy do domu dopiero po 20.
 
karolcia upał był rzeczywiscie straszny..Oski siedział w cieniu i w samym pampersie a i tak było mu gorąco..dlatego żałowałam że nie wzięłam basenu..

Dzisiaj rano o 7. było u nas 20 st a teraz jakieś chmurzyska nadchodzą chociaż jest całkiem przyjemnie. Dominik już od 45 min śpi na balkonie. Coś mi się czuje że zaraz burza będzie :-(
 
Hejka!!!

Agatka ale fajna kawcia:tak::tak:wczoraj pogoda była cudna:cool2::cool2::cool2::-Duwielbiam taką:tak:
wlasnie piorę ...moze mi wyschnie, bo też widzialam burze zapowiadali:dry::dry::dry:ale może weekend się uda nam:happy2:
Fajne pchacze:cool2:dziewczynki
Ania drogo:szok:u nas po 7.50 już są:happy2:dlatego robię dziś serowe knedelki:happy2:
 
A moja Doma wczoraj wróciła z wycieczki godzine spoźniona:szok::szok::szok:bo niestety wywrócila się ta cysterna w Inwaldzie i były straszne korki:no::no::no:i przez to Wadowic nie zaliczyli tylko Kraków i Inwałd:confused::confused::confused:
 
reklama
anitaa84 cena nawet spoko widziałam podobne ale dużo droższe :tak:

ja sprawdzam pogodę zawsze w necie na stronie
NEW METEO.PL
przeważnie sprawdza się :tak: więc dziś popołudniu popada :dry:
 
Do góry