reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatusiowie...

reklama
Przyszłamamusiu ja też przed ciążą uwielbiałam piwo, zresztą nie lubię innych alkoholi, a teraz mi nie smakuje a jak małżon czasem pije to wręcz mi śmierdzi:tak:
Ale po ciąży chyba przejdzie..:-)
 
heh to nie jestem sama :-)ja to chociaz pianke z piwka wciagne jak mojemu nalewm niby ze taka miła jestem i sama proponuje ze mu przeleje browarka.A ostatno mam ochote na wisky z cola albo martini bianco A i w pubie blisko mojego domku robia super driny chodzi za mna taki cytrynowo mietowy z truskawą zapomnia.łam nazwy PYCHOTA
 
hahahaha dzis mój kochany stwierdził, że on tez czuje sie jak marcóweczka i tez chciałby sie udzielac hahaha ale ze byłby obciach jakby tu sam pisał ale uwielbiam jego pomysły :D:-);-):tak::-D:happy2:
 
Sabincia, przecież nie ma tutaj ograniczenia, że forum jest tylko dla kobiet. Jak mąż ma ochotę, to zapraszam serdecznie. Może inny punkt widzenia nam się przyda :tak: I wcale nie uważam, żeby to był jakiś obciach.
 
Sabincia pozazdrościć takiego faceta!!!Brawa dla niego!:-DSzalony(z miłości do ciebie i dzidzi),chce aktywnie uczestniczyć we wszystkim!Nadrabia tym zachowaniem za swoją matkę:tak:
Nawet nie wiesz jak ja bym chciała żeby mój mąż się tak wczuł,ale on jest za bardzo rozpieszczony i zajmuje się tylko tym co go interesuje w danym momencie:wściekła/y:,Gry,sport,tv,samochody na tym się kończy lista zainteresowań mojego pana:no:płytkie i smutne!
Myślisz,że by umiał jakie ciuszki kupić???A tym bardziej nie wszedłby na forum gdzie roi się od samych babek i to ciężarnych:zawstydzona/y:
 
Tak to prawda sama czasem nie wieże, że tak sie wczuł sam chciał sie zarejestrowac na forum w końcu to "my" jestesmy w ciazy nie tylko ja :) Akurat ja trafiłam na takiego co gry samochody go nie bardzo rajcuja ale kocha uwaga uwaga matematyke czego ja nie trawie :p Jestem z niego bardzo dumna dzielnie znosi moje nastroje napady histerii nawet paznokcie u stopek mi obcina bo jak on to stwierdził zginam sie wtedy i ugniatam Nikosia hehe :)
 
reklama
Marteczka, widzę, że nasi panowie mają podobne priorytety w życiu domowym:-:)-( mój tłumaczy, że musi się wyluzować na zapas, bo potem tylko obowiązki będą - eche, już to widzę:cool2: Dzisiaj rozmyślał jak to będzie z Filipem olimpiadę oglądał i że musi nauczyć się spokojnie kibicować, żeby małemu do ucha nie krzyczeć! - po prostu rewelka:szok::szok::szok:
 
Do góry