reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termometr

Witam! Chciałbym zaprosić na stronę www.uzdrawianie.net, gdzie można poczytać o medycynie naturalnej, w tym szamańskich (tradycyjnych) metoda uzdrawiania. Raczej nie lubimy bioterapii i zorganizowanych systemów leczenia energią. Uważamy, że sztuka uzdrawiania to dyscyplina duchowa a nie rzemiosło! Zapraszamy. Wykonujemy seanse szamańskimi metodami na dystans! Nie zastępujemy lekarzy!
 
reklama
Witam! Postanowiłem napisać kolejny wątek na temat wózków ponieważ przeczytałem kilka poprzednich i szczerze dla mnie to koszmar. Kobitki nie obrażajcie sie ale tak juz chyba macie we krwi ze piszecie o wszystkim i o niczym. Jestem oczekującym dziecka facetem i postanowiłem nieco rozejrzeć sie za wózkiem. Proszę was o konkretne odpowiedzi:
1. jaki wózek wielofunkcyjny czy głęboki i spacerówka osobno ? wybór proszę uzasadnić
2. na co należy zwrócić uwagę kupując wózek - co wam przeszkadzało, co jest dobre co złe (konkrety, doświadczenia)
3. konkretne modele wózków które polecacie (pełny model nie tylko nazwa firmy czy jakiś człon nazwy)
4. na jakim etapie rozwoju dziecka stosuje sie wózek głęboki na jakim spacerowy
5. pory roku co musi mieć wózek w zależności od pory roku (dziecko przyjdzie na świat w poówie marca)
z góry wam dziękuje i liczę na wasze opinie
 
Czy ktoś może przedstawic wady i zalety tych wózeczków i doradzic który wybrać.
1 ..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: BALLERINA ELEGANCE + fotelik BABYACTIVE http://sklep.gps.wroclaw.pl
2 Sklep z wózkami dziecięcymi. Wózki dziecięce, foteliki samochodowe. :: Roan Marita - wielofunkcyjny wózek kolekcja 2008 colour collection
 
Ostatnia edycja:
1. Dla mnie osobiście - osobno. Potem bardziej sie przydaje mała tzw. parasolka, którą można złożyć jedną ręką i podważając zacisk stopą. Jest lekka, poręczna i wszędzie się zmieści.
2. Przekładana rączka. Regulowana wysokość rączki.Torba na zakupy. Pompowane koła. Budka swobodnie i niezbyt głośno działająca. Pasy bezpieczeństwa. Łatwy w prowadzeniu, ale nie ZBYT łatwy, bo będzie uciekał. Kolor niezbyt brudzący. Łatwość odpięcia i prania. Dwa hamulce. To tyle mi na razie przychodzi do głowy, dziewczyny pewnie dopiszą resztę.
3. Tu się nie wypowiem.
4. Osobiście zabieram się za spacerówkę, jak dziecko a) dobrze siedzi samodzielnie;
b) najczęściej spacer nie służy mu już do spania.
5. Jeśli dziecko przyjdzie na świat w połowie marca, czyli pierwszy spacer liczę koniec marca, a zatem nie rozumiem pytania? Co niby miałby mieć ten wózek oprócz folii przeciwdeszczowej?
 
Ostatnia edycja:
1. IMO - osobno. Pierwszy wózek warto kupić używany, w ten sposób zaoszczędzisz sporo kasy oraz poznasz własne wymagania o których wcześniej nawet nie wiedziałeś ;) Po kilku miesiącach gdy przyjdzie czas na spacerówkę będziesz dokładnie wiedział jaki wózek szukasz. Znam to z własnego doświadczenia.
2. Bardzo ogólnikowe pytanie. Bardzo dużo zależy od tego gdzie będziesz wykorzystywał wózek, czy nierówne drogi, czy ładne i równe drogi osiedlowe, czy musisz wnosić wózek po schodach, czy przewozić samochodem (kombi ? hatcback?) itp.
4. Głęboki dla noworodka aż do kilkumiesięcznego niemowlaka. Gdy dziecko siedzi stabilnie przesiada się w spacerówkę.
 
Witam!
Zastanawiam się nad kupnem fotelika od 9 do 25 kg? Czy coneco zenith różni się dużo od coneco atos? Który jest lepszy?
Dziękuje za odpowiedź.:happy:
 
Witam,

Jeżeli potrzebujecie czegoś dla waszych skarbeczków to polecam stronkę http://www.za0.pl gdzie ludzie oddają ZA DARMO różne rzeczy potrzebujacym. Jest tam mnóstwo rzeczy dla maluszków (ubranka, buciki, zabawki, łóżeczka, wózki itp)

Serdecznie polecam,
Agata
 
Witam

Nie wiem jaka jest roznica - ale my mamy coneco zenith. Jestesmy bardzo zadowoleni. Fotelik ma regulowaną pozycje - co doskonale sprawdza sie w przypadku spiacego dziecka. Synek uwielbia w nim jezdzic, pokonal w nim prawie 2000 tys km i czul sie doskonale. Kolory fotelika nie blakna, prezentuje sie naprawde na poziomie. Pasy reguulowane, latwe zapiecie pasow.
Synek ma skonczone 2 lata i jest dosyc duzym chlopcem, wazy 16 kg i na razie nie zamierzamy zmieniac fotelika.
Pozdrawiam
 
reklama
Polecam naklejki dekoracyjne dla dzieci Quick Stick - można je kupić na Allegro. Są niedrogie, więc można przetestować na własnej ścianie/meblach nie wydając od razu dużych pieniędzy. Wkrótce będą dostępne także bardzo duże formaty.
 
Do góry