reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

wrrr


jakiś czas temu zapytaliśmy sie tescia czy nas odwiezie nad morze )mnie, dzieci i bagaże) oczywiście zgodziła sie i jeszcze zaproponował że nas przywiezie spowrotem,

wczoraj dzwoni że nas nie zawiezie bo nie będzie po nocy jechał (miał nas zawieźć na 17) no to ja mu mówię ze może nas zawieżć na 13 bo tak zaczyna sie doba hotelowa, a on stwierdził że da nam kase na busa (jakby to w kasie był problem !!!)

no to ogólnie stwierdziłże przecież sa taksówki i busy, itd

no to ja z dwójka małych super posłusznych dzieci + plecak + torba będę jechać (wg niego bez problemu)
1 z domu na dworzec bus - taxi
2 bus z dworca na dworzec
3 prom
4 taxi z promu do ośrodka

normalnie chyba byłabym superwomen jakbym to przeżyła

paranoja


ze dwie ręce sobie dorzucę i będzie cacy
 
reklama
ja moją mamcię chcę z Titkiem wysłać, ale chyba dopiero gdzieś w maju. chyba że razem pojedizemy w kwietniu jak dostanę urlop. Aśka jedziecie do kolejowego ośrodka?
 
ja wlasnie wrocilam z Dąbek z argentytu jelsi chodzi o osrodek to porzadny opieka lekarska do d**y. moje dziecko chodzilo z zapelniem krtani 3 dni a lekarka mowila ze jest zdrowwa porazka wrocilam 4 dni wczesniej :(
 
A ja dziś zrobiłam rezerwację dla siebie i Szyma od 24 maja do 8 czerwca w Karwii-Ostrowie nad morzem.

Zresztą nie miałam innego wyjścia, bo Szym dziś wyciągnął krem do opalania i stwierdził MAMA, JEDZIEMY NAD MORZE! :-D
 
reklama
Do góry