reklama

Test ciazowy blada kreska

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Madzien1234, 8 Październik 2016.

1. Madzien1234

Madzien1234 Fanka BB :)

20161008_074316.jpg Jestem 12 dni po owulacji robiłam dziś rano test . Wyszła druga bardzo słaba kreska czy taka słaba się liczy ? Czy raczej tak zawsze widać cień. Dziękuję za odpowiedz. Zdjęcie w załączniku 20161008_074316.jpg

2. mehle

mehle Fanka BB :)

Taki cień też oznacza ciążę. Przynajmniej na moim teście tak było. :)

3. reklama
  4. Lui :)

Lui :) Czekając na cud :)

Gratulacje :)

5. Madzien1234

Dziękuję. Mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku i jak zrobię test jutro to kreseczka będzie juz ciemniejsza

6. myszka930

myszka930 Zaciekawiona BB

To oznacza ciążę. Powtórz test jutro rano i idź na badanie krwi beta HCG, to da Ci 100% pewności. Takie badanie można zrobić o każdej porze dnia. Ja robiłam prywatnie, zapłaciłam 70 zł, wynik z opisem miałam na półtorej godziny. U mnie na teście również była bladziutka kreska.

7. st17

st17 Zaangażowana w BB

Ciąża, moja kreska była jeszcze bledsza:) sciemniala dopiero po kilku dniach:) gratuluję!

8. innajestem

innajestem Zaciekawiona BB

Mi też dopiero po kilku dniach wyszła już prawie taka jak trzeba. :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

9. Ania@

Ania@ Fanka BB :)

Madzien1234 w którym dniu cyklu robiłaś test? Jeżeli druga kreska pojawiła się od razu to ciąża, ale jeżeli po paru minutach to reakcje chemiczne testu.

10. reklama
  11. Katierinka

Katierinka Fanka BB :)

U mnie przy obu ciazach w podobnym czasie robione testy,tez blade kreski. Beta wychodzila mi wtedy ponad 100, przy czym wedlug norm z tego laboratorium wynik powyzej 25 jednostek oznaczal 4/5 tydz. ciazy. Najlepiej zrob badanie z krwi i powtorz po 48 lub 72h. Trzymam kciuki i daj znac!

12. Madzien1234

W 28 dc. Cykle mam 30 dniowe. Owulacji była 16 dc. Czyli minęło 12 dni. Kreska pojawiła się odrazu po wykonaniu testu .

Poleć forum