reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Test ciazowy blada kreska

Madzien1234

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
20161008_074316.jpg
Jestem 12 dni po owulacji robiłam dziś rano test . Wyszła druga bardzo słaba kreska czy taka słaba się liczy ? Czy raczej tak zawsze widać cień. Dziękuję za odpowiedz. Zdjęcie w załączniku
20161008_074316.jpg

Załączniki

reklama
reklama

Madzien1234

Rozwiązania
0
Madzien1234 w którym dniu cyklu robiłaś test? Jeżeli druga kreska pojawiła się od razu to ciąża, ale jeżeli po paru minutach to reakcje chemiczne testu.
W 28 dc. Cykle mam 30 dniowe. Owulacji była 16 dc. Czyli minęło 12 dni. Kreska pojawiła się odrazu po wykonaniu testu .

reklama
Rozwiązania
0
Zobacz załącznik 777132 Jestem 12 dni po owulacji robiłam dziś rano test . Wyszła druga bardzo słaba kreska czy taka słaba się liczy ? Czy raczej tak zawsze widać cień. Dziękuję za odpowiedz. Zdjęcie w załączniku Zobacz załącznik 777132
IMAG1384.jpg
tez mam dylemat slabo widac ale byla linia T silniejsza w pierwsze minuty po zrobieniu niz kreska kontrolna a gdy test wysechl calkiem zbladla dziwne I tez nie wiem jak do tego podejsc .ale u Ciebie Kochana ewidentnie jest fasolka malutka :)

Załączniki

reklama

Dorotaszko

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dostalam okres w spodziewanym terminie. Trochę inny byl niż zazwyczaj, pierwszy dzień czerwone nitki, różowy śluz, a potem plamienie brązowe, dopiero na 2 się rozkręcił. Może to ciąża biochemiczna, a może testy przekłamały wynik, albo za mocno się wpatrywałam ;) Czyli warto czasem zachować dystans do tak słabiutkiego wyniku, jak widać nie zawsze jest jednoznaczny :o Pozdrawiam i dziękuję za gratulacje mimo wszystko ;)
My na etapie starań o ciążę jeździliśmy na kurs rozpoznawania metody płodności creighton, zarówno instruktorka, jak i nasza naprotechnolog uświadomiła nas, że czasem ciąża może być, ale organizm może jej nie przyjąć (takie ryzyko było u mnie ze względu na chorobę autoimmunologiczną) i kobieta może "normalnie" dostać okres jak co miesiąc. Ja musiałam mieć wykupione na ten wypadek z góry leki i jak tylko nie dostałabym miesiączki w pierwszym wypadającym dniu (model creighton pozwalał ten termin określać bardzo dokładnie mimo nieregularnych cykli), miałam robić test i brać lek jakby co. I też miałam bladziutką, ledwo widoczną kreskę pierwszego dnia po spodziewanej miesiączce, brzuch mnie napier... jak nie wiem, ale zaczęłam brać leki i ciąża się utrzymała, teraz jestem w 19 tygodniu :). Nie mówię, że tak było u Ciebie, czasem wynik testu jest błędnie dodatki, a czasem okres spóźnia się z przyczyn zdrowotnych. Nam bardzo pomogła ta metoda obserwacji cykl Creighton, która pomagała określić, czy rzeczywiście okres się spóźnia, mimo że powinien już być, czy po prostu akurat w tym cyklu spodziewać się mamy, że przesunie się np. o tydzień i to normalne, nic się nie dzieje, bo po prostu po drodze hormony pracowały inaczej i się wszystko przesunęło. Piszę o tym, bo może są tu starające się panie, dla których ta informacja może być cenna. Gdyby nie ta wiedza przekazana mi przez panią doktor, ja poczekałabym może jeszcze parę dni na okres i pewnie bym go dostała (skurcze i bóle już miałam duże, jak przy każdej miesiączce), nie wiedząc nawet, że był już dzidziuś.

Ogólnie najlepiej jak tylko są jakieś wątpliwości dot. testu domowego, jeszcze tego samego dnia zrobić w laboratorium betę, to dużo nie kosztuje, a daje wiarygodny wynik.

reklama

Madzien1234

Rozwiązania
0
Dziękuję. Mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku i jak zrobię test jutro to kreseczka będzie juz ciemniejsza

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aleksandrak1997 Potrzebuję porady 7
N Potrzebuję porady 9
M Potrzebuję porady 13
Osa85 Potrzebuję porady 14
Laurka1990 Potrzebuję porady 27
Do góry