reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy blada kreska

U

użytkownik 167877

Gość
20161008_074316.jpg
Jestem 12 dni po owulacji robiłam dziś rano test . Wyszła druga bardzo słaba kreska czy taka słaba się liczy ? Czy raczej tak zawsze widać cień. Dziękuję za odpowiedz. Zdjęcie w załączniku
20161008_074316.jpg
 

Załączniki

  • 20161008_074316.jpg
    20161008_074316.jpg
    248,5 KB · Wyświetleń: 77 341
reklama
reklama
Cześć!
Mam małą zagwozdkę hm...
Dzisiaj rano zrobiłam test, bo zaniepokoiło mnie to, że od 6 dni bez przerwy mam mdłości z odruchami wymiotnymi: po przebudzeniu, wieczorem a niekiedy to i w ciągu dnia, kilka razy wymiotowałam, miewam zawroty głowy (raz prawie zemdlałam) zwłaszcza kiedy otacza mnie intensywny mix zapachów (wczoraj musiałam wyjść z drogerii w połowie zakupów, bo nogi zaczęły się pode mną uginać) i ta senność (głowa robi się ciężka, oczy zamykają jak się wtedy położę to od razu zasypiam). To z tych objawów, których nigdy nie zauważyłam przed @. Dziś 30dc. Cykle nieregularne od 28 do 36 dni. Nie mam pojęcia, kiedy była owu. Kiedyś to monitorowałam, teraz nie, ponieważ stwierdziliśmy z partnerem, że jeśli bobo będzie to będzie - zbyt wiele razy się zawiedliśmy, więc od jakiegoś pół roku nawet o ciąży nie myślałam. A tu pojawiły się te mdłości i zawroty. Poza tym dwa czy trzy dni po jednym ze stosunków zaczęły mnie samoistnie (bez dotykania) strasznie boleć piersi. Zdziwiło mnie to, bo wg moich szacunków "na oko" powinno być już po owu a do PMS jeszcze trochę brakowało. Teraz czasem bolą, czasem mniej, są napięte ale nie tak twarde jak przed @ a kiedy je dotykam mam takie dziwne wrażenie, jakie się czasem miewa, gdy dotykamy zdrętwiałej nogi np., no i żyłki, nie wiem jak powinny one wyglądać, ale moje piersi stały się czerwono-fioletowo-niebieskawe z białymi kropkami lub liniami jak blizny (rozstępy? nigdy tak nie wyglądały), sutki szczypią i praktycznie cały czas są twarde.
Tak więc, tknięta jakimś przeczuciem zrobiłam dziś rano test. Z pierwszego moczu, z tym że po ok. 4 godzinach niespokojnego snu, który bardziej był drzemką. Po czasie, który trzeba było odczekać zobaczyłam słaby cień, zrobiłam zdjęcie żeby to potem uwydatnić, ale potem nie dawało mi to spokoju i kiedy drugi raz się obudziłam a test podsechł to z cienia zrobiło się coś praktycznie niezauważalnego, więc wylądował w koszu. Potem wzięłam się za zdjęcie i... Sama nie wiem. Coś tam jest, ale co?
Jeśli @ nie nadejdzie to pod koniec tygodnia zamierzam zrobić test Clearblue - zakupiłam dwa różne, ale najpierw zrobiłam ten "gorszy".
Póki co zastanawia mnie to zjawisko ze zdjęcia. Co o tym myślicie? I co myślicie o objawach?

Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c1ad6b4a6caf4.jpg
 
Nie polecam robienia testu cleablau mnie oszukał test był pozytywny a ciazy brak róbcie testy typu pink albo bobo te cleablau są nie dość że drogie to kłamliwe ja się zawiodłam :(
 
Witam. Pierwszy test zrobilam 8dpo- ten wyżej i w 10dpo ten poniżej. Nie czuję, żebym byla w ciąży (dwie już za mną), ale zastanawia mnie ten bardzo blady cień w miejscu testowym (nie dla każdego widoczny). Zrobilam w swoim życiu na prawdę duuużo testów i w cyklach kiedy w ciąży nie bylam zazwyczaj nic nie pojawiało się obok nawet po jakimś czasie. Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda. Dam znać czy to ciąża, może komuś się to przyda :)
 

Załączniki

  • 3C03D025-8732-4136-A2E8-AFB2C365F187.jpeg
    3C03D025-8732-4136-A2E8-AFB2C365F187.jpeg
    479,9 KB · Wyświetleń: 1 975
Ostatnia edycja:
Tak,nawet taka blada oznacza wynik pozytywny ;) umów się do ginekologa i on potwierdzi w 100 % ale myślę że już można gratulować ;)

:szok: dziękuję :) Zaczekam do dnia spodziewanej miesiączki (22-23.08) i zrobie kolejny test. Jak wyjdzie pozytywny, umówię się na wizytę do ginekologa. Jeśli jestem w ciąży to będę w szoku, nie mam żadnych objawów, nawet piersi mnie nie bolą, zupelnie nic. W poprzednich razach wystąpiły przed @ symptomy przepowiadające ciąże teraz zero. Jestem bardzo ciekawa... :)
 
:szok: dziękuję :) Zaczekam do dnia spodziewanej miesiączki (22-23.08) i zrobie kolejny test. Jak wyjdzie pozytywny, umówię się na wizytę do ginekologa. Jeśli jestem w ciąży to będę w szoku, nie mam żadnych objawów, nawet piersi mnie nie bolą, zupelnie nic. W poprzednich razach wystąpiły przed @ symptomy przepowiadające ciąże teraz zero. Jestem bardzo ciekawa... :)
Gratuluje. W tamtym roku w maju miałam podobna sytuacje. Na tescie cień cienia ledwo widoczny. Po dwóch dniach juz ciut wyraźniejszy. Kolejny po następnych dwóch dniach nie budził juz watpliwosci. Mnie też nic nie bolało, w ogole nie czułam się w ciazy[emoji4]
 
reklama
...właśnie przed chwilka mój cień cienia nakarmilam i położyłam spać...moje male slodkosci[emoji7]i Tobie również życzę aby Twoj cień cienia za niedługo leżał obok i uśmiechał się szczerze do Ciebie[emoji4]
 
Do góry