reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy blade kreski, bez sił

Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
4
Witam was. Już od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko i niestety nic a do teraz. Mam bardzo nieregularne miesiączki co mam problem w obliczeniu dni płodnych wedle odliczeń aplikacji powinnam 7 dni temu dostać okres od kilku dni boli mnie podbrzusze i jajniki jak na okres lecz zrobiłam kilka testów ale nie wiem co to znaczą takie jasne kreski. Do lekarza mam niestety dopiero za 5 dni pomożecie w wyniku tych testów ? Bo ja już nie wiem sama co myśleć
 

Załączniki

  • A5EC3FD8-E4A2-4084-9905-482D063EFA18.jpeg
    A5EC3FD8-E4A2-4084-9905-482D063EFA18.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 721
reklama
Witam was. Już od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko i niestety nic a do teraz. Mam bardzo nieregularne miesiączki co mam problem w obliczeniu dni płodnych wedle odliczeń aplikacji powinnam 7 dni temu dostać okres od kilku dni boli mnie podbrzusze i jajniki jak na okres lecz zrobiłam kilka testów ale nie wiem co to znaczą takie jasne kreski. Do lekarza mam niestety dopiero za 5 dni pomożecie w wyniku tych testów ? Bo ja już nie wiem sama co myśleć
Jak dla mnie ciąża. Dla pewności zrób betę
 
Witam was. Już od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko i niestety nic a do teraz. Mam bardzo nieregularne miesiączki co mam problem w obliczeniu dni płodnych wedle odliczeń aplikacji powinnam 7 dni temu dostać okres od kilku dni boli mnie podbrzusze i jajniki jak na okres lecz zrobiłam kilka testów ale nie wiem co to znaczą takie jasne kreski. Do lekarza mam niestety dopiero za 5 dni pomożecie w wyniku tych testów ? Bo ja już nie wiem sama co myśleć
Te Jasne kreski mówią o ciąży. Lekarz i tak może narazie nic nie widzieć na usg. Na wszelki wypadek przed wizytą u gin poszlabym na betę żeby pokazać mu wyniki po 48h zrobić przyrost czy ciąża rozwija się prawidłowo.

Ilu dniowe masz cykle?
 
Witam was. Już od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko i niestety nic a do teraz. Mam bardzo nieregularne miesiączki co mam problem w obliczeniu dni płodnych wedle odliczeń aplikacji powinnam 7 dni temu dostać okres od kilku dni boli mnie podbrzusze i jajniki jak na okres lecz zrobiłam kilka testów ale nie wiem co to znaczą takie jasne kreski. Do lekarza mam niestety dopiero za 5 dni pomożecie w wyniku tych testów ? Bo ja już nie wiem sama co myśleć
Testy sa pozytywne jezeli w ciagu 5 min pokazaly sie drugie kreski:D wstępnie gratuluje
 
No to może być za wcześnie by na usg było coś widać. Jeśli masz wizytę za 5 dni to leć dzisiaj na betę żebyś miała w razie wu dla lekarza albo ewentualnie jutro rano i po południu powinny być wyniki.
 
albo beta w laboratorium albo ten test z krwi z apteki, myśle ze to rozwieje watpliwosci
 
reklama
Do góry