reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
To,że Ty tak nie miałaś nie oznacza,że to pewnik. Poszukaj tu na forum właśnie takich historii a możesz się zdziwić.
No niestety wiele razy spotkałam się na forum z tym, że te testy facelle pokazywały takie delikatne kreski i ciąży nie było. Sama mialam z nim taką niemiłą przygodę. Ja im nie ufam. Ale autorce życzę, żeby to jednak była ciąża 💪
 
No niestety wiele razy spotkałam się na forum z tym, że te testy facelle pokazywały takie delikatne kreski i ciąży nie było. Sama mialam z nim taką niemiłą przygodę. Ja im nie ufam. Ale autorce życzę, żeby to jednak była ciąża 💪
U mnie również na każdym z Facelle zawsze była taka kreska, a ciąży nie było.
 

Załączniki

  • 17D8E6EE-676A-4953-89FC-9C06668F0447.jpeg
    17D8E6EE-676A-4953-89FC-9C06668F0447.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 193
No niestety wiele razy spotkałam się na forum z tym, że te testy facelle pokazywały takie delikatne kreski i ciąży nie było. Sama mialam z nim taką niemiłą przygodę. Ja im nie ufam. Ale autorce życzę, żeby to jednak była ciąża 💪
Chyba się udało bo już jest trochę mocniejsza jak za pierwszym razem, dziś 29dc wiec jeszcze wcześnie ale już chyba jest 🥹
 

Załączniki

  • D7F1AB7F-772D-4A67-B24F-935940E163F7.jpeg
    D7F1AB7F-772D-4A67-B24F-935940E163F7.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 130
reklama

Podobne tematy

Do góry