reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy... Już sama się gubię....

reklama
Zrób jeszcze jeden test.
Być może był jakiś cień cienia i po wyschnięciu kolor się wyostrzył.
Jakby nic tam nie było, to by po wyschnięciu też by nic nie było widać.
 
Właśnie martwi mnie ta kreska bo gdyby test był negatywny to chyba w ogóle jej być nie powinno a skoro jest to test coś wykrył CHYBA 🤦🤷
 
Właśnie martwi mnie ta kreska bo gdyby test był negatywny to chyba w ogóle jej być nie powinno a skoro jest to test coś wykrył CHYBA 🤦🤷
Nie nakręcaj się. Zrobiłam milion różnych testów i też po kilku godzinach zdarzało mi się coś widzieć, nic nie to było. Zrób test jutro rano, sprawdź po czasie napisanym w instrukcji. Będziesz wiedzieć na czym stoisz.
 
Martwi mnie to że sutki są bardzo wrażliwe i odczuwam dyskomfort kiedy karmie a nie mam problemów z laktacją
 
reklama
Do góry