reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy... Już sama się gubię....

reklama
Jak będziesz testować następnym razem to zerknij w instrukcje... Jest tam o ile dobrze pamiętam informacja że po jakimś czasie test może podawać wynik fałszywy. Ja czekałam zawsze max 5 minut i test wędrował do kosza... Też się kiedyś zdziwiłam jak wieczorem wyrzucając coś do śmietnika, zauważyłam poranny test z dwiema kreseczkami. Mimo to kolejny wyszedł negatywny
 
I jak, testowałaś dziś?
Test jest nieważny, ale rozumiem Twoje rozterki, bo też bym fiksowała, czy aby na pewno nic...
Zawiodło Was zabezpieczenie, że obawiasz się ciąży?
 
Rozumiem Cię, też się boję kolejnej ciąży. Chociaż w dwie poprzednie zachodzilismy że "wspomaganiem" to los bywa przekorny
 
Hej. Testu nie robiłam bo jak wiadomo okres świąteczny a apteka całodobowa po drugiej stronie miasta, także poczekam chyba do jutra i zajde do apteki pod bokiem. W poprzedniej ciąży również miałam cień cienia i mam testy negatywne gdzie do tej pory kreski drugiej nie ma. Stosowaliśmy stosunek przerywany
 
Test jest nie ważny, po co się nim martwisz, już po 15 minutach nie można się nim sugerować, a co dopiero po kilku godzinach
 
reklama
Do góry