reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
25 Sierpień 2021
Postów
11
Cześć, ja mam takie pytanie zrobiłam dzisiaj test podkreślam, że jest on zrobiony przed spodziewaną miesiączka i tydzień po stosunku, w którym mogłoby dojść do zapłodnienie. Na tym teście pojawiła mi się bardzo jasna i cienka druga kreska załączam zdjęcie do tego, na którym moim zdaniem jest ledwo widoczna kreska i pytanie brzmi jak mam odebrać ten test?
 

Załączniki

  • IMG_20210825_151740_894.jpg
    IMG_20210825_151740_894.jpg
    498,7 KB · Wyświetleń: 563
reklama
Cześć, ja mam takie pytanie zrobiłam dzisiaj test podkreślam, że jest on zrobiony przed spodziewaną miesiączka i tydzień po stosunku, w którym mogłoby dojść do zapłodnienie. Na tym teście pojawiła mi się bardzo jasna i cienka druga kreska załączam zdjęcie do tego, na którym moim zdaniem jest ledwo widoczna kreska i pytanie brzmi jak mam odebrać ten test?
Jako negatyw i powtórzyć jeżeli miesiączka nie przyjdzie. A jak jesteś ultra niecierpliwa (co jest możliwe jeśli bardzo nie chcesz ciąży, lub jej bardzo pragniesz😉) to możesz iść na badanie krwi. Tylko na pewno zdajesz sobie sprawę, że tydzień od stosunku to testy domowe i laboratoryjne mogą nie być wiarygodne.
 
Cześć, ja mam takie pytanie zrobiłam dzisiaj test podkreślam, że jest on zrobiony przed spodziewaną miesiączka i tydzień po stosunku, w którym mogłoby dojść do zapłodnienie. Na tym teście pojawiła mi się bardzo jasna i cienka druga kreska załączam zdjęcie do tego, na którym moim zdaniem jest ledwo widoczna kreska i pytanie brzmi jak mam odebrać ten test?
Wg mnie jest pozytywny. Powtorz test , albo najlepiej zrob betę, powodzenia
 
Do implantacji zarodka dochodzi około 6-12 dni po owulacji. Nawet jeśli jesteś w ciąży organizm może o tym jeszcze nie wiedzieć. Mi to wygląda bardziej na kreske fabryczną. Powtórz test za kilka dni a najlepiej zrób bhcg aby mieć jasność.
 
Tydzień po stosunku to za wcześnie na test. Nawet jeżeli owulacja była w tym samym dniu co współżycie, to beta w organizmie pojawia się 48 h po implantacji, a ta ma miejsce 6-12 dpo.
 
Cześć, ja mam takie pytanie zrobiłam dzisiaj test podkreślam, że jest on zrobiony przed spodziewaną miesiączka i tydzień po stosunku, w którym mogłoby dojść do zapłodnienie. Na tym teście pojawiła mi się bardzo jasna i cienka druga kreska załączam zdjęcie do tego, na którym moim zdaniem jest ledwo widoczna kreska i pytanie brzmi jak mam odebrać ten test?
Tydzien po stosunku to za wczesnie . Najlepiej Zrob w dniu spodziewanej miesiączki
 
Jako negatyw i powtórzyć jeżeli miesiączka nie przyjdzie. A jak jesteś ultra niecierpliwa (co jest możliwe jeśli bardzo nie chcesz ciąży, lub jej bardzo pragniesz😉) to możesz iść na badanie krwi. Tylko na pewno zdajesz sobie sprawę, że tydzień od stosunku to testy domowe i laboratoryjne mogą nie być wiarygod
Wg mnie jest pozytywny. Powtorz test , albo najlepiej zrob betę, powodzenia

Ale to clearblue. Tam w okienku testowym jako pozytyw powinien być taki krzyżyk i to wyraźny. Ten jest negaty
 
reklama
Do góry