reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny - pozytywny ?

Dołączył(a)
14 Maj 2021
Postów
4
Witam,
Pierwszy raz robię testy owulacyjne. Pierwszy był zrobiony wczoraj 12dc, a drugi dziś 13dc. Wydaje mi się, że test z dzisiejszego dnia jest pozytywny. Czy zrobić jeszcze jutro dla potwierdzenia?
Pozdrawiam
 
reklama
Dołączam zdjęcia
 

Załączniki

  • F3A89872-B056-40BB-B049-A6286157831F.jpeg
    F3A89872-B056-40BB-B049-A6286157831F.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 207
  • 4FC632C1-BBC6-49D4-8BA8-79BC3271D93D.jpeg
    4FC632C1-BBC6-49D4-8BA8-79BC3271D93D.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 378
Hej. Sama dopiero zacznę stosować testy owulacyjne, ale z tego co się naczytałam jeśli Twoja kreska będzie mocniejsza od tej testowej to w przeciągu 12-36h można spodziewać się owulacji. Ale niech się jeszcze wypowiedzą dziewczyny,które mają w tym wprawę 🙂
 
Witam,
Pierwszy raz robię testy owulacyjne. Pierwszy był zrobiony wczoraj 12dc, a drugi dziś 13dc. Wydaje mi się, że test z dzisiejszego dnia jest pozytywny. Czy zrobić jeszcze jutro dla potwierdzenia?
Pozdrawiam
Ten że zdjęcia po prawej jest pozytywny. Nie musisz już więcej robić testów, bo robi się je do pierwszego pozytywnego. Owulacja wystąpi w ciągu 24-36h. 🙂🙃
 
Witam,
Pierwszy raz robię testy owulacyjne. Pierwszy był zrobiony wczoraj 12dc, a drugi dziś 13dc. Wydaje mi się, że test z dzisiejszego dnia jest pozytywny. Czy zrobić jeszcze jutro dla potwierdzenia?
Pozdrawiam
Ten po lewej pozytywny i tak jak koleżanka wyżej napisała - testy robi się do pozytywu a później już nie :)
 
Super. Dziękuje za pomoc. Powiedzcie mi czy w przyszłą sobotę to będzie 21dc i prawdopobnie jakieś 7 dni po owulacji mogę zrobić badanie progesteron, żeby sprawdzić czy była owulacja? Czy to za wcześnie? Tylko w sobotę pasuje mi, żeby podjechać do laboratorium. To jest nasz pierwszy cykl starań i nigdy wcześniej nie zwracałam uwagę czy mam owulacje co miesiąc
 
Super. Dziękuje za pomoc. Powiedzcie mi czy w przyszłą sobotę to będzie 21dc i prawdopobnie jakieś 7 dni po owulacji mogę zrobić badanie progesteron, żeby sprawdzić czy była owulacja? Czy to za wcześnie? Tylko w sobotę pasuje mi, żeby podjechać do laboratorium. To jest nasz pierwszy cykl starań i nigdy wcześniej nie zwracałam uwagę czy mam owulacje co miesiąc
W sobotę będzie 8 dpo, czyli idealnie na badanie progesteronu. Co do zawracania uwagi, 100 procent pewności daje tylko monitoring.
 
reklama
reklama
Do góry