reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Test po transferze

Magdaa..K123

Aktywna w BB
Dołączył(a)
17 Sierpień 2018
Postów
70
Kiedy wyszedł wam sikany test po transferze ? Miałam transferowana blastocyste :) oczywiście pójdę na betę,pytam z ciekawości :)
 
reklama

Hankaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2019
Postów
3 627
Na spokojnie, robiłaś z porannego moczu? Zrób może za kilka dni a najlepiej właśnie betę :)
 

jasani

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
5 751
Mi wyszedł w 7 dpo. Taki już trochę mocniejszy cień. Nie wiem czy wcześniej by nie wyszedł. Ale wolałam zaczekać ten tydzień.
 

izka12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Lipiec 2020
Postów
229
U mnie pięć dni po transferze nie wyszło nic, byłam załamana. Zrobiłam kolejny w siódmym dpt. i była blada kreseczka. Dziewiątego dnia była już mocna🙂 niepotrzebnie naraziłam się na nerwy wykonując test 5 dpt. A była też 5 dniowa blastka. Powodzenia🐞🍀
 
reklama
Do góry