reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test przed porodem?

reklama
Tzn ja się zgodzilam na izolację bo mnie bardzo nastraszyli: ( ja w izolatce, maly na patologii noworodków a mąż w domu na kwarantannie... zaraz synek bedzie mial pol roczku a mi ciągle smutno ze tak sie potoczylo
 
Tzn ja się zgodzilam na izolacjębo mnie bardzo nastraszyli: ( ja w izolatce, maly na patologii noworodków a mąż w domu na kwaranrannie... zaraz synek bedzie mial pol roczku a mi ciągle smutno ze tak sie potoczylo
W szpitalu w którym chce rodzić też były takie krzywe akcje. Mama pozytywna, tata z automatu na kwarantannę, dziecko odbierać ze szpitala musieli dziadkowie. Cyrk!🤦‍♀️
Najgorsze to straszenie. To jest nadużycie.
 
Tzn ja się zgodzilam na izolację bo mnie bardzo nastraszyli: ( ja w izolatce, maly na patologii noworodków a mąż w domu na kwarantannie... zaraz synek bedzie mial pol roczku a mi ciągle smutno ze tak sie potoczylo

W szpitalu w którym chce rodzić też były takie krzywe akcje. Mama pozytywna, tata z automatu na kwarantannę, dziecko odbierać ze szpitala musieli dziadkowie. Cyrk!🤦‍♀️
Najgorsze to straszenie. To jest nadużycie.
Kpina jakaś. Modlę się żebym miała negatywny wynik 🤦‍♀️
 
Do góry