reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

reklama
Zrobilam dzis jeszcze jeden test i wyszlo cos takiego
 

Załączniki

  • 20211220_173931.jpg
    20211220_173931.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 282
  • 20211220_173855.jpg
    20211220_173855.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 279
No nw moim zdaniem cos tam przebija zaznpapczylam miejsce w ktorym po przyblizeniu widac lekko
 

Załączniki

  • 20211220_173931.jpg
    20211220_173931.jpg
    134,9 KB · Wyświetleń: 151
bety nie trzeba robic na czczo, po prostu jedz i zrob bedziesz wiedziec. Wg mnie to co przebija to kreski kontrolne (szare). Pozytywna kreska jest rozowa. I w ogole jakies zalane te testy
 
Nie musisz byc nie miala zapytac kogoś o zdanie i komentarze ja jebie daruj sobie takie komebtarze wiele osob wstawia posty podobne do mojego na innych stronach nie masz potrzeby nie odpisuj ps . Nie bylam pewna wiec zapytalam i nie chce zbednych nie milych komentarzy liczylam na pomoc a nie hejt
ja nie jestem niemiła, nie ma drugiej kreski a Ty zdjęcia przerabiasz. Mądre to? Nie, wyluzuj, bo filtrem kreski nie wyczarujesz. Dziewczyny piszą że nie ma drugiej kreski a Ty uparcie próbujesz sprawić żeby Ci przytaknęły.
 
reklama
No nw moim zdaniem cos tam przebija zaznpapczylam miejsce w ktorym po przyblizeniu widac lekko
Ja osobiście też widzę to przebicie drugiej kreski. Urodziłam 4 dzieci, w ciąży byłam 6 razy. W swoim życiu wykonałam z kilkanaście testów ciążowych i powiem szczerze albo wychodził mi pozytywny albo był zawsze totalnie biały w miejscu obok kreski kontrolnej , nigdy w negatywnych nie miałam jakiś przebić kresek ani jakiś zalanych testów.
 
Do góry