reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Aleksandra1500

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2020
Postów
53
Dzien dobry. Jestem tu nowa. Staramy się o dzidziusia od prawie 9 miesięcy. Biorę aktualnie inofem od początku tego cyklu wczoraj wyszedł pozytywny test owulacyjny. Staraliśmy się wczoraj i dzisiaj. Ale nie wiem czy jak jest test owulacyjny to owulacja napewno wystąpiła. Wczoraj silny ból prawego jajnika jeszcze tak nigdy nie miałam czy to może oznaczać owulacje ? Kiedy można wykonać betę? Mam cykle nie regularne tak od 32 do nawet 38 dni
 

Załączniki

  • IMG-20200827-WA0011.jpeg
    IMG-20200827-WA0011.jpeg
    845,4 KB · Wyświetleń: 177
reklama
Dzien dobry. Jestem tu nowa. Staramy się o dzidziusia od prawie 9 miesięcy. Biorę aktualnie inofem od początku tego cyklu wczoraj wyszedł pozytywny test owulacyjny. Staraliśmy się wczoraj i dzisiaj. Ale nie wiem czy jak jest test owulacyjny to owulacja napewno wystąpiła. Wczoraj silny ból prawego jajnika jeszcze tak nigdy nie miałam czy to może oznaczać owulacje ? Kiedy można wykonać betę? Mam cykle nie regularne tak od 32 do nawet 38 dni
Test owu nie daje gwarancji 100% ze owu jest/będzie. Bóle jajników też niestety nie daje nam tej gwarancji. Na testach pik LH widać to jest plus. Sexy były to najważniejsze. Teraz odczekać do terminu miesiączki i zrobić test lub zrobić betę z krwi.
 
Do góry