reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Na święta noc mam zagwostke.. Testy zamawiałam na allegro 50szt +5ciazowych. Na stronie pisało, żeby pasek zanurzyć na około 15 sek a dopiero teraz na opakowaniu testu zauwazylam, że jest napisane, żeby na 5 sek. Zawsze robiłam na 15 a teraz zrobiłam jeden tak i drugi tak i wychodzi, że ten z 5sek jest ciut ciemniejszy niż ten z 15. Możliwe, że czas zanurzenia ma taki wpływ na wynik testu? Może to przez ten czas mi testy wychodzą jednoznacznie? Pierwszy jest z 15 a drugi z 5.
16033096275958625222214166748560.jpg
 
reklama
A co powiesz w takim razie na moje testy? Pierwszy test z 7 dc,ostatni z 16 dc. Średnio mam 35dc. Z aplikacji wychodzi, że wczoraj była owulacja. Śluzu jakoś za specjalnie nie było, trochę rozciągliwy był a dziś od jakiś 2h mam różowe plamienia. Przed chwilą z ciekawości zrobiłam jeszcze jeden test i wyszedł taki sam jak na zdj. Czyli mam rozumieć, że testowa nie musi być taka sama lub ciemniejsza od kontrolnej? Zobacz załącznik 1191156
A gdzie ja powiedzialam ze nie musi? Napisalam ze tez bym w nie do konca nie wierzyla... i tyle moim zdaniem najblizej podstawowej jest 12 dc . Ale nie powiem kto kiedy co ma bo u mnie wychodzily takie same a powinny byc brane pod uwage jako negatywne, dlatego zrobilam krew. I moj najblizszy byl taki jak kolezanki w 12 dc . A wychodzilo ze owulacja u mnie byla.
 
Na święta noc mam zagwostke.. Testy zamawiałam na allegro 50szt +5ciazowych. Na stronie pisało, żeby pasek zanurzyć na około 15 sek a dopiero teraz na opakowaniu testu zauwazylam, że jest napisane, żeby na 5 sek. Zawsze robiłam na 15 a teraz zrobiłam jeden tak i drugi tak i wychodzi, że ten z 5sek jest ciut ciemniejszy niż ten z 15. Możliwe, że czas zanurzenia ma taki wpływ na wynik testu? Może to przez ten czas mi testy wychodzą jednoznacznie? Pierwszy jest z 15 a drugi z 5.Zobacz załącznik 1191170
tez trzymalam 15 sekund i tez z allegro 🤔🤔 no dla mnie drugi ciemniejszy
 
Ja już zgłupiałam 🤦‍♀️. Oczoplasu można dostać. Te co trzymam palcami to pierwszy jest 15sek a drugi 5sek z tego samego moczu. Który ciemniejszy? Jak dla mnie to wyglądają tak samo 🙈
IMG_20201022_164053.jpg
 
Najwidoczniej, czas trzymania nie ma na to wpływu, ja swoje testy trzymam 10 sek i sprawdzam po 10 min co wyszło. Po prostu chyba każda metoda jest dobra i nie ma wpływu na stężenie LH w moczu
 
Najwidoczniej, czas trzymania nie ma na to wpływu, ja swoje testy trzymam 10 sek i sprawdzam po 10 min co wyszło. Po prostu chyba każda metoda jest dobra i nie ma wpływu na stężenie LH w moczu
Tez doszłam do tego wniosku 🙃. Dalej kontynuuje przez 15 sek a póki co dalej nie ma pozytywu.
 
Najwidoczniej, czas trzymania nie ma na to wpływu, ja swoje testy trzymam 10 sek i sprawdzam po 10 min co wyszło. Po prostu chyba każda metoda jest dobra i nie ma wpływu na stężenie LH w moczu
Tez robiłam te testy z internetu i u mnie długość trzymania nie miała wpływ na wynik. Poza tym moj po 10 minutach czy po dwóch godzinach wyglądał tak samo intensywnie. Ale te przed owulacja były ciemniejsze niż te powyżej. Ja robiłam je jednocześnie chodząc na monitoring owulacji i w moim przypadku akurat to sie potwierdzało. Chociaż wczesniej czytałam różne opinie.
 
reklama
Dokładnie, w moim przypadku owulacja wystąpiła chyba niedługo po okresie, bo kreska kontrolna wyszła tylko jednego dnia prawie tak ciemna jak testowa, niestety teraz testy codziennie pokazują to samo, czyli kreski kontrolne ledwo widoczne 😒
 
Do góry