reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Ja przy trzeciej ciąży zrobiłam test 2 dni przed spodziewana miesiączka, wyszła blada, ale widoczna na gole oko kreska. Ale, to warto podkreślić, ze ja mam krótkie cykle, choć regularne. Wiec i z tym testowaniem można się mile zaskoczyć i tego życzę również Wam 🥰😘
 

Ja mam 3 dzieci, najmłodsze zaraz roczek skończy 😍 nie ukrywam, 4 byłaby idealna, ale chyba bym się już bała, nie jestem babcia 😅 ale jednak moja najstarsza córa ma już 12 lat, wiec duża różnica by już była.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam już 3 dzieci, najmłodsze zaraz roczek skończy 😍 nie ukrywam, 4 byłaby idealna, ale chyba bym się już bała, nie jestem stara 😅 ale jednak moja najstarsza córa ma już 12 lat, wiec duża różnica by już była.
myślałam że starasz się tak jak my. Cudna rodzinka;) a różnica wieku później i tak nie ma znaczenia;)
 
Do góry