reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Na moich wszystkich była taka informacja [emoji2368]
Generalnie wysoki poziom lh może utrzymywać się wiele dni więc ti całkowicie normalne [emoji6]
o piciu i o tym żeby to nie był poranny mocz to słyszałam natomiast o jedzeniu i nie sikaniu przez 2h nie było napisane na moich testach... To chyba od testu zależy;) poza tym niby jak się napije to można obniżyć stężenie hormonu a mi ciągle pokazuje go wysoko. Dzisiaj bez zmian dalej pozytywne hahah. Chyba mam jakieś wadliwe testy. Ten miesiąc już z ciekawości potestuje do końca a w następnym skończę do pierwszego pozytywnego;)
 
reklama
Hej dziewczyny, widze ze jest forum na temat testów owulacyjnych :) myślicie ze nie było owulacji w lutym? 🤔
16154678133938602224983010698279.jpg
 
Matko ja kompletnie się nie znam na tym. Mi testy wychodziły pozytywne ciągle a byłam w ciąży hahah
 
Dodam. Może jeszcze dla jasności że nie wierzę w teorie ze testy owulacyjne potwierdzają ciaze bo nie taka ich rola. I ja testy zaczęłam robić pod koniec cyklu jak już teoretycznie byłam po owulacji. Robi się je ponoć do pierwszego pozytywnego nie wiem jak to taka ie dalej czyta. Nie mam z nimi doświadczenia więc posłuchaj rad mądrzejszych koleżanek ;) które lepiej się na tym znają;)
 
Hej dziewczyny, widze ze jest forum na temat testów owulacyjnych :) myślicie ze nie było owulacji w lutym? 🤔
Zobacz załącznik 1247257
Teoretycznie jak jest kreska mocniejsza od kreski kontrolnej bądź dwie są takie same (kolor) to test jest pozytywny. Ja tez dopiero zaczęłam zabawę z testami dlatego wybrałam testy z wyświetlaczem były droższe ale łatwiejsze w odczycie.
 
reklama
Do góry