reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Testy owulacyjne

MartaMarkry

Fanka BB :)
Hej. Pozwolę się podpiąć pod wątek. Otoz z testami owulacyjnych zaczęłam działać pierwszy raz w tym cyklu. Mam już jedna córkę, jedno poronienie za sobą, które było 2 miesiące temu i.. no właśnie i dalej staramy się o drugie dziecko. Przeczytałam już mnóstwo postów o testach. Moje cykle są nadal nieregularne, szacunkowo 30-35 dni trwają, w zależności od miesiąca. W tym miesiącu miesiączka przyszła po 30 dniach. Zaczęłam robić mimo to test odrazu po ustaniu krwawienia, w 6 dniu cyklu. Zawsze myślałam, ze owu przypada mi na 14-16 dzień, a na testach mam wrażenie se już jest pozytyw. Czy to jest wynik pozytywny 9 lub 10 dc? Czy to dopiero zmierza ku pozytywnemu?
CF49AB51-4717-4BED-A0E6-C8DFBF7F7D61.jpeg

reklama

MoniB1988

Cześć, moim zdaniem ten z 9 jest już pozytywny co oznacza, ze teoretycznie owulacja wystąpi do 36h.
Mój cykl ma około 28 dni, a owulacja jest zazwyczaj później niż wyznacza to kalkulator. Tak więc możliwe, ze Ty masz owulacje wcześniej. Z doświadczenia podpowiem również abyś poszła do ginekologa na monitoring cyklu. Da Ci wiekszą pewność

niematkawariatka

Wyglądają na pozytywy, szczególnie ostatni. Pytanie czy nie masz PCOS? Wtedy testy mogą się nie sprawdzać. Zrób sobie monitoring chociaż jeden cykl u lekarza, wtedy będzie wiadomo :) powodzenia

MartaMarkry

Wyglądają na pozytywy, szczególnie ostatni. Pytanie czy nie masz PCOS? Wtedy testy mogą się nie sprawdzać. Zrób sobie monitoring chociaż jeden cykl u lekarza, wtedy będzie wiadomo :) powodzenia
Nie, nie mam. Zdrowotnie jest u mnie wszystko wzorowo. Cykl mam rozjechany, bo w zasadzie 3 miesiące temu odstawiłam córkę od piersi, 2 miesiące temu straciłam druga ciąże.. i nawet cykl nie miał kiedy się wyregulować.

Bibi89

wciąż mam nadzieje, ze jednak jutro będzie kreska mocniejsza i mój mąż zdąży wrócić do tego czasu z morza 😬 obserwuje te testy i mam wrażenie, ze jeszcze tak mocna ta kreska nie jest jak testowa ale już głupieje..
Pamiętaj że owulacja występuje zazwyczaj 24-48h po tym piku wiec raczej zdąży wrocic 🤞

reklama
Do góry