reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

A po tym czasie owulacyjne testy powinny być już blade spowrotem, tak?
Różnie, u mnie są blade ale są dziewczyny którym aż do okresu wychodzą pozytywne. U mnie wygląda to tak:
Screenshot_20220116-195714_Premom.jpg
 
reklama
Generalnie po pierwszym pozytywnym nie robi się dalej, bo albo będą pozytywne, albo nie ;) w sensie że mogą do miesiączki wychodzić pozytywne.
Tak, z tym ze ja nawet nie mam objawów owu takich typowych.. i według mnie kreska jeszcze jest jaśniejsza. Ja miesiączkę powinnam mieć dopiero 8 lutego, a poprzednia skończyła sie 11/12.01.. nie jestem przekonana czy tak szybko mogę mieć owulacje przy cyklach tak dlugich. Tak jak mówiłam średnio trwają 35 dni, teraz jedynie dostałam po 30.. ale testy póki co robię dalej. Pewnie jak zrobię cały cykl dla obserwacji to przy kolejnym już będę wiedziała kiedy stop.
 
Tak, z tym ze ja nawet nie mam objawów owu takich typowych.. i według mnie kreska jeszcze jest jaśniejsza. Ja miesiączkę powinnam mieć dopiero 8 lutego, a poprzednia skończyła sie 11/12.01.. nie jestem przekonana czy tak szybko mogę mieć owulacje przy cyklach tak dlugich. Tak jak mówiłam średnio trwają 35 dni, teraz jedynie dostałam po 30.. ale testy póki co robię dalej. Pewnie jak zrobię cały cykl dla obserwacji to przy kolejnym już będę wiedziała kiedy stop.
Weź poprawkę na to, że poronienie zmienia wszystko. U mnie cykle podobnej długości przed, a po poronieniu 27 dni...nigdy nie miałam takiego cyklu! Owulacja była w 14 dniu...
 
Weź poprawkę na to, że poronienie zmienia wszystko. U mnie cykle podobnej długości przed, a po poronieniu 27 dni...nigdy nie miałam takiego cyklu! Owulacja była w 14 dniu...
Tak, wszystko się zgadza. U mnie pierwszy i drugi cykl po poronieniu 35 dni, teraz jest trzeci 30 dni. Szczerze liczę, ze wszystko doszło już do siebie, bo nawet ta miesiączka nie trwała tygodnia tylko krótko, tak jak kiedyś :) zobaczymy co ten miesiąc przyniesie.
 
Dziś powtórzony.. chyba jednak faktycznie pozytywny był 9dc, a teraz już tylko jaśnieje, wiec chyba ten miesiąc mogę uznać za nieudany.. :(
AC908FE6-4438-436E-81FB-4E9FFB6BF2F2.jpeg
 
reklama
wciąż mam nadzieje, ze jednak jutro będzie kreska mocniejsza i mój mąż zdąży wrócić do tego czasu z morza 😬 obserwuje te testy i mam wrażenie, ze jeszcze tak mocna ta kreska nie jest jak testowa ale już głupieje..
Hej, powiem ci że dziwne masz te testy. Ja nie miałam aż tyle wyglądających jak na pozytywne. Ale może na żywo widać większą różnice. Faktycznie jeżeli 9dc kreski były najciemniejsze to owulację powinnaś już mieć. U mnie wyglądało to tak jak na zdjęciu. Naczytalam się też że one pokazują ciążę i mi się sprawdziło. Dodam że moje cykle mają 28-29 dni.
 

Załączniki

  • 1635263766335999663141548631614.jpg
    1635263766335999663141548631614.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 63
  • received_224662029744805.jpeg
    received_224662029744805.jpeg
    29,4 KB · Wyświetleń: 79
Do góry