reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tętno w 6 tygodniu

Hej, ja dzisiaj mały update. Byłam prywatnie u ginekologa, według aplikacji 7t2d. Lekarz stwierdził, że wychodzi 6t2d. Zarodek w zeszły czwartek 5mm, a dzisiaj 5.9mm i twierdzi, że to w porządku... Serce bije nieregularnie, więc dostałam duphaston na 10 dni, zbadać beta HCG i potem kontrola... czy któraś to brała może?i czy to może pomóc na rozwój zarodka?
Świetna wiadomość! 😍 dużo zdrówka dla Was! Kiedy następna wizyta?
 
reklama
Oj kochana tak mi przykro ☹️ Pamiętaj ze nie jesteś sama! Wiemy doskonale co czujesz … Pisz kiedy tylko będziesz nas potrzebować Nie przezywaj tego w samotności! I pamiętaj ze kiedyś wszystkie będziemy jeszcze mamami a te maleństwa będą tak strasznie przez nas kochane bo tak strasznie wyczekiwane ♥️
 
Oj kochana tak mi przykro ☹️ Pamiętaj ze nie jesteś sama! Wiemy doskonale co czujesz … Pisz kiedy tylko będziesz nas potrzebować Nie przezywaj tego w samotności! I pamiętaj ze kiedyś wszystkie będziemy jeszcze mamami a te maleństwa będą tak strasznie przez nas kochane bo tak strasznie wyczekiwane ♥️
Dziękuję bardzo za słowa wsparcia! Wiem, że nie mogłam mu pomóc. Mam nadzieję, że poronienie pójdzie sprawnie i bez komplikacji ..
 
Dziękuję bardzo za słowa wsparcia! Wiem, że nie mogłam mu pomóc. Mam nadzieję, że poronienie pójdzie sprawnie i bez komplikacji ..
Na pewno a ja Ci życzę żebyś doszła do siebie szybciutko i mogła znów próbować 😘 Każde maleństwo które straciłyśmy pozostanie głęboko w naszym sercu ale najważniejsze by po okresie żałoby podnieść i nigdy nie poddawać bo na każdego przyjdzie czas. 😘
 
Hej dziewczyny, dzisiaj była nagła wizyta u ginekologa, potwierdzenie ustania bicia serca .. :( czułam tak, za długo to serce wolno biło ...
Bardzo mi przykro Kochana, jakbyś potrzebowała porozmawiać to śmiało pisz.
Pamiętaj, że każde emocje, które w Tobie siedzą masz prawo je czuć i masz prawo je z siebie wyrzucić, jeśli tylko chcesz.
 
Bardzo mi przykro Kochana, jakbyś potrzebowała porozmawiać to śmiało pisz.
Pamiętaj, że każde emocje, które w Tobie siedzą masz prawo je czuć i masz prawo je z siebie wyrzucić, jeśli tylko chcesz.
Wielkie dzięki 🥰 Ronie w domu, mąż dba o mnie i sprawdza czy dobrze się czuje. To jest trudny czas, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw :(
 
Wielkie dzięki 🥰 Ronie w domu, mąż dba o mnie i sprawdza czy dobrze się czuje. To jest trudny czas, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw :(
Wiem dokładnie co czujesz i jest mi bardzo przykro, że czasami trzeba przechodzić przez coś takiego 😞

Daj znać jak się będziesz czuła na dniach 😘
 
reklama
Do góry