reklama

to kiedy spotkanie?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2005' rozpoczęty przez elcia09, 4 Kwiecień 2006.

?

JESZCZE RAZ

1. Z DZIEĆMI (i mężami ;) )

88,9%
  2. BEZ DZIECI

11,1%
  1. elcia09

elcia09 just do it!

Witam :)
    Tak sobie pomyślałam, że juz nasz wątek ma roczek
    a my jeszcze nie zorganizowałyśmy spotkania ;)

Proponujcie miejsce, datę ... itp.
    Może dojdziemy do jakiegoś porozumienia
    bo przecież jesteśmy "porozrzucane miejscowo" w różnych częściach kraju ;D

2. elcia09

elcia09 just do it!

Myślę o Centrum Polski a może nawet jestem bardziej za Południem ;) :laugh:

a Wy... ???

3. reklama
  4. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

no to może zagłosujmy! ;D

5. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Juz głos oddany niestety za południem albo stety ;D

6. elcia09

elcia09 just do it!

Mój głos już również oddany, oczywiście za południem :)

7. margot

margot Mamma Mia!

Słuchajcie, a ja myślę tak, żeby zanim zrobimy głosowanie, to podyskutować, Bo teraz to wiadomo, że każda zagłosuje tam, gdzie ma najbliżej, głosy się rozłożą mniej więcej po równo i nic z tego nie wyniknie. Trzeba najpierw zdecydować, czy z dziećmi czy bez, bo to też ma wpływ na wybór miejsca. Wg mnie lepiej bez dzieci, bo jak z dziećmi, to trzeba ciągnąć jeszcze kogoś do pomocy, a chyba fajnie byłoby się zrelaksować bez towarzystwa rodzinki, wiecie, taka prawdziwa babska impreza, z piwkiem, świntuszeniem i chichotaniem ;) ;D Ewentulanie opcja łączona, bo są tu takie, które nijak nie będą mogły zostawić dzieci, więc lepiej żeby przyjechały z nimi, niż wcale. W sumie to fajne byłyby dwa spotkanie - i z dziećmi, i bez, ale na poczatek może spróbujmy zorganizować to łatwiejsze. Jak już o tym zdecydujemy, to wybrać dwa, trzy konkretne miejsca, (razem z opisem noclegu i cenami)i wtedy dopiero głosowanie.
    Moja propozycja terminu - ostatni weekend maja. Zjeżdżamy się w sobotę, rozjeżdżamy w niedzielę.
    Wybór miejsca - dobre komunikacyjnie. Szczególnie, jeśli jednak wybierzemy opcję z dziećmi, bo wtedy będzie trudniej, a nie wszystkie mamy samochody. Jestem za tym, żeby to nie było miasto rodzinne rzadnej z nas. I jednak myśląc "o ogóle" naprawdę optuję za centrum. Nie dlatego, że tu jestem. ::) Bo dla mnie wyjazd do Krakowa to raptem 3 godziny w pociągu, do Trójmiasta niestety 5, ale też nic specjalnie trudnego. Ale spotkanie w centrum daje szansę na to, że będzie nas najwięcej!!! Pomyślcie o innych! A przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie organizować spotkania w mniejszym gronie nad morzem, w Kraku czy w Łodzi.
    Kazimierz Dolny o którym była mowa ma kilka zalet - ślicznie, znajdziemy w miarę nidrogi nocleg, jest w centrum. Zaleta dodatkowa jeśli jesteśmy z dziećmi - fajne przestrzenie na posiedzenie z maluchami (plaża nad Wisłą) i na spacery.
    Wada - dojazd. Samotnie - bez problemu, ale z dziećmi już kłopotliwie, bo trzeba jakoś dotrzeć do Puław a stamtąd autobusem.
    I co Wy na to?

8. agula82

agula82 Fanka BB :)

w sumie to już zagłosowałam że w centrum!!
    ale margot masz racje!!!

9. elcia09

elcia09 just do it!

Margot Ty to masz głowę na karku ;) ;D

Kraków byłby fajny, a i Kazimierz Dolny ewentualnie też.
    Ja osobiście popieram majowy termin :laugh:
    i to opisane wyluzowanie też ;) ;D

Zreszrtą najpierw spotkajmy się same, np. w Krakowie - fajne knajpki napewno się znajdą
    no i jedynie Ziuta jest stamtąd
    ale jej się należy podwójny przywilej bo ma bliźniaki (bo nie wiem gdzie mieszka Asiuleks ??? )

a spotkanie rodzinne to juz w jakimś ładnym miejscu
    własnie jak Kazimierz ;D

10. reklama
  11. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Na dzien dzisiejszy jestem ZA czyli za Kazimierzem i majem ;)

12. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

margot! jak zwykle masz rację! ;D ;D ;D jestem za!
    raczej jestem za opcją z dziećmi... dopóki Michał jest na cycku :)

Poleć forum