• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Torba wyprawkowa do szpitala :)

reklama
Ja się troszkę zmobilizowalam i torba w połowie jest już spakowana :) najgorsze jest to że niektórych rzeczy jeszcze nie kupiłam :( ale to może we wtorek ogarne :P
 
Ja dzis chyba sie za to zabiore w koncu powoli :p. Aaaa wczoraj odkrylam,ze w laktatorze brakuje tej nakladki masujacej,wiec musze zamowic jeszcze (25 zl :/).
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry