reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Rechot idziesz dziś na tańce? Ja nie wiem...kurde z jednej strony fajnie zawsze było się wyrwać do Was - na trening i ploty :-D:-D.

Malinka miło Cię spotkać na zakupach :-D

Mikka oczywiście, że się będziemy spotykać - niech tylko wiosna się pokaże!
Teraz to będzie dokazywanie! Grunt zaopatrzyć się na spacery w spore zasoby zabawek do piachu :-D Już widzę Tomka, Alana i Gucia jak terroryzują place zabaw.
W tym roku robiłam kalendarze dla dziadków i umieściłam w jakimś letnim miesiącu to zabójcze zdjęcie całej trójki :-D Tekst taty: 'Ziomki z osiedla' :-D
 
reklama
he he he o tak ziomki sa najlepsze
ja dziś nie dam rady zobacze w piątek muszę się dogadać z anym żeby znowu zaczął wracać o przyzwoitym czasie z pracy
 
Kurde laski wczoraj wyszłam z młodym na dwór trochę, ale trzyma mrozisko jedne!
Chcę już ciepło...takie wiosenne :) Bo upał latem też okropny
 
bo to je zima, coby było zimno :-D:-D:-D:-D
ale dziś ma być nie tak źle i może spaść śnieg jak się zrobi ciut cieplej niż -10 wychodzę z domu i robie wietrzenie chałupy bo normalnie mam dość gnicia w 4 ścianach
 
Witam kochane Torunianki :) Ja równiez pochodzę z Torunia. :) Wychowałam się na wrzosach i dopiero niedawno przez przypadek znalazłam tę stronę. Szukałam co mamusie sądzą o podawaniu mleka krowiego zamiast modyfikowanego. Mój Synuś 22 Lutego skończy 8 miesięcy i do tej pory nie miał żadnych problemów z jedzeniem czy alergiami. Chociaż jego tatuś ma okropną alergię na pyłki. Dziś postanowiłam że się zarejestruję i przywitam z wami :) Mam na imię Dagmara :) i mam nadzieję że będziemy mogły się wymieniać swoimi doświadczeniami :D
 
reklama
Witamy nową mamę witamy
ooo widzę Luton :) samoloty nie doskwierają :)???
jeśli chodzi o mleko krowie to ja dałam Tomkowi ostatnio kakao na krowim melku jak go na wieczór wysypało to z podziwu wyjśc nie mogłam do teraz ma suche policzki ;/
 
Do góry