reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Witam!No co dziewczyny,tak napisać nowej koleżance że nasz wątek umarł.Co z Wami?No to o czym piszemy?O dzieciach,o nas jak zwykle.Teraz chyba tematem mogą być andrzejki.U nas w przedszkolu są.dzieciaki się przebierają w co chcą.Mają jakieś tam wróżby chyba już nie pamiętam.A w szkołach chyba też coś mają,szczególnie w młodszych klasach.
 
Witam dziewczyny jestem tu nowa ale z Torunia i mam nadzieje że można tu jeszcze zagościć się u was i pogadać. Jestem mama 3 letniej Niny i trafiłam tu do was całkiem przypadkowo.
 
Witam nowe mamy :)
u nas przedszkole w toku Tom co chwile chory jak nie urok to....wiadomo co, ciągle coś :szok::szok::szok: straszne to teraz były jasełka, a niedługo bal karnawałowy, widziałam w lidlu mają być stroje od 29zł więc nie jest to jakaś wielka fortuna można zakupić, piszą w necie że będą rozmiary od s-l dla dzieci czyli jakie od jakiego wzrostu do jakiego to już nie napisali, trzeba będzie się wybrać po świętach

u mnie choinka juz stoi, żywa pachnie cudnie do tego powtykałam goździki w pomarańcze więc w mieszkaniu pachnie już świętami, posprzatam jeszcze do końca i już święta...nie gotuje bo będziemy kolędowac od domu do domu więc gary mnie omijają :) :-);-);-);-) prezenty trzeba popakować i już gotowe...a jak u was święta...gotowe???
 
:) ja tylko życzyć najlepszego prawie po świętach :zawstydzona/y:


Luuuzna nie bij, że się nie odzywam ale kompletnie nie mam czasu.... Kochana trzeba na jakąś kawkę się zgadać :tak: lub lepiej na % :ninja2::ninja2::evil:
 
ooooooooo malyna :) :-D:-D:-D:-D gdzie ty jesteś jak cię nie ma???

ale porażka w przychodniach jakaś istna apokalipsa :angry::angry::angry::angry: pełno ludzi dychrają mój Tom też dychra to jest jakis obłęd :crazy::crazy::angry::angry::angry::angry:

w cito pełno ludzi do nocy
 
O nowe osoby sie pojawiły.
U nas tez chorobowo, odkąd Piotrek poszeł do przedszkola to ciagle cos przynosi. W tym miesiacu pochodził 1 tydzień i znowu chory, na razie tylko Alke ominęło, bo my wszyscy chorzy.
 
reklama
Do góry